26 Aralık Pazar bugünkü maçlar, futbol izleyicileri için çeşitli ülkelerde cereyan ediyor. Güzel paslar, şık çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların seyredildiği futbol maçlarını izlemek isteyen ama stadyumlara gidemeyenler, bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan oturma odalarımıza taşan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın, erkek, yaşlı, genç futbolseveri peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

26 Aralık Pazar günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

11:15
Bağcılar Bld. - Şanlıurfa Engelliler
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

11:45
Macarthur Bulls - Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

11:45
Melbourne Victory - Western United
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2

12:00
Fenerbahçe - Y.Malatyaspor
TFF Elit U19 Ligi
FB TV

12:00
Ankaragücü - Keçiörengücü
U19 TFF 1. Lig
Ankaragücü Youtube

13:00
İnegölspor - Somaspor
TFF 2. Lig
Kanal On6 Bursa

13:00
Diyarbekirspor - Sarıyer
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

13:00
Pendikspor - Amedspor
TFF 2. Lig
Pendikspor Youtube

13:00
Ispartaspor - Kömürspor
TFF 2. Lig
Ispartaspor Youtube

13:00
52 Orduspor - Beyoğlu Yeni Çarşı
TFF 3. Lig
Altaş Tv

13:00
Elazığ Karakoçan - 68 Aksaray Bld.
TFF 3. Lig
RTV 23 Elazığ

13:00
1461 Trabzon - Ankaraspor
TFF 2. Lig
1461 Trabzon FK Youtube

13:30
Ç.Rizespor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Ümraniyespor - Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

15:00
Fenerbahçe - Bursaspor
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

15:30
St.Johnstone - Celtic
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:30
Cercle Brugge - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor

16:00
Alanyaspor - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Göztepe - Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Samsunspor - Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

18:00
Manchester City - Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

18:00
Norwich City - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport 2

18:00
Tottenham - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, A Spor

18:00
West Ham - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

18:00
Hull City - Blackburn Rovers
İngiltere Championship
Bein Sports 3

18:00
Luton Town - Bristol City
İngiltere Championship
Bein Sports 4

19:00
Fenerbahçe - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Ankaragücü - Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

19:00
Eyüpspor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2, TRT Türk

20:30
Aston Villa - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, İçtimai Tv

20:30
St.Gilloise - KAA Gent
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3

23:00
Brighton - Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport