Stadyumlardan oturma odalarına yansıyan futbol... Milyonlarca insanı etrafında toplayan futbol... Enfes paslar, harika çalımlar, enfes goller seyretmek isteyen futbol tutkunları bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor... Bu günkü oynanacak ve tvlerde olacak futbol maçlarının yayın listesi haberimizde...

Premier Lig'den Serie A'ya, Bundesliga'dan La Liga'ya, Ligue One'dan Eredivisie'ye, diğer dünya liglerine kadar tabiki Türkiye Süper Ligi'nden harika maçlar hafta boyunca, özellikle hafta sonlarında ekranlarda yayınlanıyor. Bugünkü maçlar neler, bugün hangi maçlar var sorularının cevabını arayan, bir elinde kumandası, yanında abur cuburu tv başına geçen izleyiciler haberimiz size göre...

Bugün hangi maçlar var sorusuna verilen cevap... İşte bugünkü maçlar...

00:00
Huracan - Boca Juniors
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

01:00
Cruz Azul - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

01:00
Los Angeles FC - Seattle Sounders
MLS
Bilyoner TV

01:00
O'Higgins - Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:00
Minnesota United - Real Salt Lake
MLS
Bilyoner TV

03:00
Olimpia Asuncion - Guarani
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:00
NE Revolution - DC United
MLS
Bilyoner TV

03:00
Philadelphia Union - Miami FC
MLS
Bilyoner TV

03:00
Atlanta United - Chicago Fire
MLS
Bilyoner TV

03:00
Atlas - Guadalajara
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:00
Santa Fe - CA Independiente
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:30
Santiago Wanderers - Nublense
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

04:00
Colorado Rapids - Austin FC
MLS
Bilyoner TV

05:10
Tigres - Monterrey
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Portland Timbers - Houston Dynamo
MLS
Bilyoner TV

07:00
Blaublitz - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

07:05
Brisbane Roar - Perth Glory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

08:00
Incheon - Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Shimizu S Pulse - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Chiba - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kanazawa - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Okayama - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Omiya Ardija - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Renofa Yamaguchi - Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
V Varen Nagasaki - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamaga - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamagata - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:10
Wellington Phoenix - Adelaide United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:00
Urawa - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:30
Suwon City - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Ryukyu - Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Banga - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Seongnam - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:15
FC Emmen - Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

13:30
Y.Malatyaspor - Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Warta - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Nice - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1 Bilyoner TV

14:00
Ufa - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Landskrona - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Wolverhampton - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

14:00
Reading - Swansea
İngiltere Championship
Bein Sports 4

14:30
Jahn Regensburg - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Sandhausen - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
St. Pauli - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

15:00
Real Oviedo - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

15:00
PAOK - Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
FK Panevezys - Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Brno - Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Huesca - Getafe
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00
AC Horsens - Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
F.Amager - Skive IK
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Karvina - Pribram
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Fastav Zlin - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Sonderjyske - Vejle
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
ADO Den Haag - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Ajax - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

15:30
Volendam - SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Wolfsberger - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
Rapid Wien - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:45
Isloch Minsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
PSG - Barcelona
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1

16:00
M.Başakşehir - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Gaziantep FK - BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Aluminij - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Stal Mielec - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Inter - Verona
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

16:00
Fiorentina - Juventus
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

16:00
Eskilstuna United - Gais
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Varbergs - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Norrkoping - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Leeds United - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

16:00
Strasbourg - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Rennes - JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Lorient - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Lens - Nimes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Kalmar - Örebro
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:30
Spartak Moskova - CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Leipzig - Stuttgart
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Rostov - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Young Boys - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dinamo Kiev - FC Inhulets
Ukrayna Premier Ligi
Dinamo TV Youtube

17:00
Zilina - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Boavista - Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:00
Luzern - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Lanus - Velez Sarsfield
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

17:00
Lugano - Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sparta Prag - Opava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Brondby IF - Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mirandes - Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:15
Asteras Tripolis - Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

17:15
Villarreal - Barcelona
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:45
Shakhtyor Soligorsk - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:45
Feyenoord - Vitesse
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

17:45
Twente - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

18:00
Bayern Münih - Chelsea
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Bayern Münih Youtube

18:00
PSG - Nantes
Fransa Hentbol Ligi
Bein Sports beIN Connect

18:00
Real Betis - Obradoiro CAB
İspanya Basketbol Ligi
Bilyoner TV

18:00
Rijeka - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Sturm Graz - LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:05
Angers - Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

18:15
Mura - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Manchester City - Tottenham
İngiltere Lig Kupası Final
Bein Sports 4

18:30
AIK Stockholm - Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Malmö - Östersunds
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Lechia Gdansk - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Odense - Lyngby
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Rubin Kazan - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Cagliari - Roma
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

19:00
St.Gilloise - Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

19:00
Monchengladbach - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

19:00
Lierse - RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

19:15
Alcorcon - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30
Rio Ave - Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

19:30
Olympiakos - AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Sevilla - Granada
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30
Bohemians 1905 - Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

19:30
Df. Justicia - Arsenal Sarandi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

19:30
Celta Vigo - Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart Kanal 82 Smart Spor Kanal 82 Bilyoner TV

20:30
Bursaspor - İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports beIN Connect

20:30
Fenerbahçe - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:30
Tuzlaspor - Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 3

20:30
Menemenspor - Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports beIN Connect

20:30
Altınordu - Giresunspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 2

20:30
Boluspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

20:30
Balıkesirspor - Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports beIN Connect

20:30
Ankaraspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports beIN Connect

20:30
Akhisarspor - Altay
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports Max 2

20:30
Adanaspor - Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports beIN Connect

20:45
Gomel - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Aarhus - Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

21:00
Dinamo Zagreb - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Aston Villa - WBA
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

21:30
Tenerife - Castellon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

21:45
Atalanta - Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

21:45
Standard Liege - Genk
Belçika Kupası Final
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

21:45
Racing Club - Colon
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

22:00
Lyon - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00
Athletic Bilbao - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Braga - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

23:00
Colo Colo - Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

23:30
U. Deportes - Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV