25 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

25 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar sorusuyla tv başına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 25.09.2021 - 11:24 25.09.2021 - 11:32 Kartal Bakışı

25 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

25 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:00
Yokohama FC - Yokohama Marinos
Japonya J.League

12:00
Tom Tomsk - Kuban
Rusya FNL Ligi

12:30
Kyoto - Tochigi
Japonya J2 Ligi

13:00
Daegu - Suwon
Güney Kore K-League

13:00
Jeonbuk - Incheon
Güney Kore K-League

13:00
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu
Japonya J.League

13:00
Ehime - Yamagata
Japonya J2 Ligi

13:00
Iwata - Ryukyu
Japonya J2 Ligi

13:00
Renofa Yamaguchi - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi

13:00
Kauno Zalgiris - Nevezis Kedainiai
Litvanya A Lyga

13:30
Sivasspor - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Ümraniyespor - Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Gais - Falkenbergs
İsveç Superettan

14:00
Isloch Minsk - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga

14:00
Khimki - Lokomotiv Moskova
Rusya Premier Lig

14:30
Chelsea - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

14:30
Manchester Utd - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

14:30
Ingolstadt - F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2

14:30
Karlsruhe - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

14:30
Paderborn - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

14:30
Reading - Middlesbrough
İngiltere Championship
Bein Sports 3

15:00
Alaves - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

15:00
KPV - Jippo
Finlandiya 2. Ligi

15:00
PK 35 - Klubi 04
Finlandiya 2. Ligi

15:00
TPS Turku - Jaro
Finlandiya 2. Ligi

15:00
Lyngby - Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi

15:00
Ascoli - Brescia
İtalya Serie B

15:00
Cittadella - Lecce
İtalya Serie B

15:00
Como - Benevento
İtalya Serie B

15:00
Monza - Pordenone
İtalya Serie B

15:00
Orduspor - Kızılcabölükspor
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

15:00
Yomraspor - 68 Aksaray Bld.
TFF 3. Lig
Kanal 68

15:30
Osmaniyespor - Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:30
Floridsdorfer - Rapid Wien 2
Avusturya 1. Ligi


15:30
Çarşambaspor - Kuşadası Gençlik
TFF 3. Lig
Ege TV

15:30
Artvin Hopa - Hendekspor
TFF 3. Lig
TV 264 Sakarya

16:00
Spezia - Milan
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

16:00
Antalyaspor - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
BB Erzurumspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

16:00
Bastia - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Keşla - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Landskrona - Norrby
İsveç Superettan

16:00
Vasalunds - Akropolis
İsveç Superettan

16:00
Vasteraas - Sundsvall
İsveç Superettan

16:00
F.Amager - Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi

16:00
Orenburg - Yenisey
Rusya FNL Ligi

16:00
Volgograd - Kamaz
Rusya FNL Ligi

16:00
Volgar Astrakhan - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi

16:00
Aalesund - Strommen
Norveç 1. Ligi

16:00
KFUM Oslo - Grorud
Norveç 1. Ligi

16:00
Ranheim - Asane
Norveç 1. Ligi

16:00
Sandnes - Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi

16:00
Sogndal - Bryne
Norveç 1. Ligi

16:00
Ull Kisa - Raufoss
Norveç 1. Ligi

16:00
FC Minsk - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga


16:00
Stal Mielec - Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa


16:30
B.Leverkusen - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2

16:30
E.Frankfurt - Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

16:30
Hoffenheim - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3

16:30
Leipzig - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

16:30
Union Berlin - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
M.Lipetsk - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi


16:30
Zenit - Samara
Rusya Premier Lig


17:00
Everton - Norwich City
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Leeds United - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

17:00
Leicester City - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Watford - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Ibiza - Burgos
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Dundee FC - Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig

17:00
Hearts - Livingston
İskoçya Premier Lig

17:00
Motherwell - Ross Country
İskoçya Premier Lig

17:00
Bournemouth - Luton Town
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:00
VPS - Ekenas
Finlandiya 2. Ligi

17:00
Arges - Chindia Targoviste
Romanya Liga 1

17:00
Akron Togliatti - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi

17:00
Akureyri - Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Breidablik - Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Fylkir - Valur
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Keflavik - Akranes
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Stjarnan - KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Vikingur Reykjavik - Leiknir
İzlanda Úrvalsdeild

17:00
Ayr - Morton
İskoçya Championship

17:00
Dunfermline - Hamilton
İskoçya Championship

17:00
Inverness - Queen of South
İskoçya Championship

17:00
Ceske Budejovice - Karvina
Çekya 1.Ligi

17:00
Banik Ostrava - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi

17:00
Pardubice - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi

17:15
Valencia - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD

17:15
Beerschot - KAS Eupen
Belçika Pro League

17:15
Reggina - Frosinone
İtalya Serie B

17:30
Willem II - PSV
Hollanda Eredivisie

17:30
Moreirense - Arouca
Portekiz Liga NOS

18:00
St. Etienne - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

18:00
Jönköpings - Brage
İsveç Superettan


18:00
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi

18:00
Fakel Voronej - Spartak Moskova 2
Rusya FNL Ligi

18:00
Neftekhimik - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi

18:00
Altach - A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga

18:00
WSG Tirol - SV Ried
Avusturya Bundesliga

18:00
Wolfsberger - Salzburg
Avusturya Bundesliga

18:00
Cobresal - Antofagasta
Şili Primera Ligi

18:15
Sebail - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
Malmö - Örebro
İsveç Allsvenskan

18:30
Warta - KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa

19:00
Inter - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

19:00
Adana Demirspor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Gençlerbirliği - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Karşıyaka - Ofspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Cajamarca - Ayacucho
Peru Primera-Apertura

19:00
Senica - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
SKF Sered - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Zlate Moravce - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Zilina - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Baltika - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi

19:00
Lilleström - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Zalgiris Vilnius - Riteriai
Litvanya A Lyga

19:00
Young Boys - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi

19:00
Spartak Moskova - Ufa
Rusya Premier Lig

19:15
Amorebieta - Eibar
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:15
Las Palmas - Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
Monchengladbach - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

19:30
Brentford - Liverpool
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Sevilla - Espanyol
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD

19:30
Zulte Waregem - Kortrijk
Belçika Pro League

19:30
Cosenza - Crotone
İtalya Serie B

19:45
Ajax - Groningen
Hollanda Eredivisie
Uçankuş TVS Sport Plus

19:45
Vitesse - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie

20:00
Strasbourg - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

20:00
Guimaraes - Benfica
Portekiz Liga NOS

20:00
Rukh Brest - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga

20:00
Fastav Zlin - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi

20:05
Sibenik - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi

21:00
Steaua Bükreş - Ac. Clinceni
Romanya Liga 1

21:00
Legia Varşova - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa

21:00
Union Espanola - Deportes La Serena
Şili Primera Ligi

21:15
Carlos Mannucci - Cienciano
Peru Primera-Apertura

21:15
O. Ljubljana - Radomlje
Slovenya 1. Ligi

21:30
Hansa Rostock - Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3

21:30
Servette - FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi

21:45
Genoa - Verona
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

21:45
Standard Liege - St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4

21:45
RWDM - Lommel
Belçika 1. B Ligi


22:00
Real Madrid - Villarreal
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD

22:00
Lyon - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

22:00
PSG - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Feyenoord - NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie

22:00
Utrecht - Zwolle
Hollanda Eredivisie

22:00
Londrina - Vitoria
Brezilya Serie B

22:30
Tondela - Famalicao
Portekiz Liga NOS

22:30
Philadelphia Union - Atlanta United
MLS

23:00
Ceara - Chapecoense
Brezilya Serie A

23:30
Confianca - Operario
Brezilya Serie B

23:30
Alianza Atl. - Alianze Lima
Peru Primera-Apertura

23:30
Melipilla - Audax Ital.
Şili Primera Ligi