24 Ekim Pazar bugünkü maçlar, futbol izleyicileri yeşil sahalarda cereyan ediyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

24 Ekim Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

10:55
Şahinbey Bld. - Etimesgut Bld.
Ampute Futbol Türkiye Kupası Final
TRT Spor

13:30
Ç.Rizespor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Keçiörengücü - İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Elazığspor - Kahta 02
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Tepecikspor - Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
İnegölspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig Dönüşümlü
Kanal On6 Bursa, TV 264 Sakarya

14:00
1922 Konyaspor - Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

14:00
Aksaray Bld. - Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
Kanal 68

14:00
Kuşadası Gençlik - Beyoğlu Yeni Çarşı
TFF 3. Lig
Ege TV

14:00
Vasalunds - Vasteraas
İsveç Superettan

14:00
Kömürspor - Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

14:00
Ceyhanspor - Fethiyespor
TFF 3. Lig
FRT Tv Fethiye

14:00
Fatsa Bld. - Artvin Hopa
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

14:00
Hendekspor - Sancaktepe
TFF 3. Lig Dönüşümlü
TV 264 Sakarya

14:30
F.Düsseldorf - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4

14:30
Holstein Kiel - Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

14:30
Nürnberg - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Chelsea - Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

14:30
Cardiff City - Middlesbrough
İngiltere Championship
Bein Sports 4

15:00
Valencia - Mallorca
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD

15:00
Sabah Bakü - Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Salernitana - Empoli
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

16:00
Gaziantep FK - Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Konyaspor - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Tuzlaspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Paris FC - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:30
Bayern Münih - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

16:30
Arminia Bielefeld - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

16:30
Leipzig - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2

16:30
Wolfsburg - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

17:00
Crystal Palace - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Everton - Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

17:00
Leeds United - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Southampton - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Ibiza - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Coventry - Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:15
Cadiz - Alaves
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD

17:15
Neftçi Bakü - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Nantes - Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

19:00
Sassuolo - Venezia
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

19:00
Göztepe - Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Akhisarspor - Uşakspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Afjet Afyonspor - Etimesgut Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Boluspor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:00
Samsunspor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Tarsus İY - Nazilli Belediyespor
TFF 2. Lig
Sun TV Mersin

19:00
Bucaspor - Karacabey Bld
TFF 2. Lig
Ege TV

19:00
Orduspor - Kırıkkale BA
TFF 3. Lig
TV 52 Ordu

19:15
Sporting Gijon - Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
Hertha Berlin - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

19:30
Brighton - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Elche - Espanyol
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

20:00
Tondela - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

21:30
Schalke 04 - Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

21:30
Malaga - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

21:45
Bologna - Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport, CBC Sport

22:00
Leganes - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Athletic Bilbao - Villarreal
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

22:00
Lille - Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:30
Sporting Lisbon - Moreirense
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus