22 Eylül Çarşamba bugün hangi maçlar var? Bugünkü maçlar, günün maçları neler?

22 Eylül Çarşamba bugünkü maçlar sorusuyla tv başına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 21.09.2021 - 23:37 21.09.2021 - 23:44 Kartal Bakışı

22 Eylül Çarşamba bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

22 Eylül Çarşamba bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

01:00
Avai - Goias
Brezilya Serie B

01:00
Brasil de Pelotas - CRB
Brezilya Serie B

01:00
Sampaio Correa - Brusque
Brezilya Serie B

02:00
Real Potosi - Santa Cruz
Bolivya Premier Ligi

03:30
Palmeiras - Atletico Mineiro
Copa Libertadores Yarı Final
S Sport Plus, S Sport

03:30
Nautico - Londrina
Brezilya Serie B

Futbol
03:30
Vila Nova - Confianca
Brezilya Serie B

08:00
Jeju United - Daegu
Güney Kore K-League

10:30
Suwon City - Seongnam
Güney Kore K-League

13:00
Busan - Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi

13:00
FC Seoul - Incheon
Güney Kore K-League

13:00
Hiroshima - Cerezo Osaka
Japonya J.League

13:00
Kashima Antlers - Kawasaki Frontale
Japonya J.League

13:00
Tokyo - Nagoya
Japonya J.League

17:00
Gaziantep FK - M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

18:00
Nasaf Qarshi - ATK Mohun Bagan
AFC Asya Kupası
Spor Smart, Smart Spor HD

18:30
Haka - SJK
Finlandiya Veikkausliiga

18:30
HJK Helsinki - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga

18:30
Honka - KuPS
Finlandiya Veikkausliiga

18:30
Ilves - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga

18:30
Inter Turku - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga

18:30
KTP - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga

19:00
Ruzomberok - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Flora Tallin - Narva
Estonya Premium Liga

19:00
Ternana - Parma
İtalya Serie B

19:00
Sport Boys - Cusco
Peru Primera-Apertura

19:30
Salernitana - Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus

19:30
Spezia - Juventus
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

19:45
G.A. Eagles - PSV
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

19:45
NEC Nijmegen - Utrecht
Hollanda Eredivisie

20:00
Lille - Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

20:00
Monaco - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

20:00
Montpellier - Bordeaux
Fransa Ligue 1

20:00
Nantes - Brest
Fransa Ligue 1

20:00
Rennes - Clermont
Fransa Ligue 1

20:00
Kayserispor - Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Göztepe - Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Djurgarden - Degerfors
İsveç Allsvenskan

20:00
Elfsborg - Malmö
İsveç Allsvenskan

20:00
Örebro - Östersunds
İsveç Allsvenskan

20:00
Sirius - Norrköping
İsveç Allsvenskan

20:30
Espanyol - Alaves
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:30
Sevilla - Valencia
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD

21:00
Groningen - Vitesse
Hollanda Eredivisie

21:00
Rio Ave - Santa Clara
Portekiz Lig Kupası

21:15
Alianze Lima - Melgar
Peru Primera-Apertura

21:30
Cremonese - Perugia
İtalya Serie B

21:45
Milan - Venezia
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

21:45
Cagliari - Empoli
İtalya Serie A
S Sport Plus

21:45
Glasgow Rangers - Livingston
İskoçya Lig Kupası
S Sport Plus

21:45
Manchester Utd - West Ham
İngiltere Lig Kupası
Bein Sports Max 1

21:45
Chelsea - Aston Villa
İngiltere Lig Kupası
Bein Sports Max 2

21:45
Wolverhampton - Tottenham
İngiltere Lig Kupası
Bein Sports beIN Connect

21:45
Antwerp - Genk
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

21:45
Dundee FC - St.Johnstone
İskoçya Lig Kupası

22:00
Angers - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Lens - Strasbourg
Fransa Ligue 1

22:00
Lorient - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Lyon - Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Metz - PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

22:00
Feyenoord - Heerenveen
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

22:00
Zwolle - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie

22:00
Blooming - Tomayapo
Bolivya Premier Ligi

23:00
Real Madrid - Mallorca
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD

23:00
Villarreal - Elche
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2

23:15
Famalicao - Penafiel
Portekiz Lig Kupası

23:30
Sporting Cristal - Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura