21 Ekim Perşembe bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

21 Ekim Perşembe bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:30
Universidad Catolica - Santiago Wanderers
Şili Primera Ligi

01:00
Ceara - Palmeiras
Brezilya Serie A

02:00
Charleston - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
New York RB 2 - Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Atlanta United - New York City
MLS

02:30
Cincinnati - Chicago Fire
MLS

02:30
DC United - NE Revolution
MLS

02:30
Miami FC - Toronto FC
MLS

02:30
Orlando City - Montreal Impact
MLS

02:30
Botafogo SP - Brusque
Brezilya Serie B

02:30
A. Palmaflor Vinto - Independiente Petroleros
Bolivya Premier Ligi

02:30
Tampa Bay Rowdies - Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
FC Dallas - Los Angeles FC
MLS

03:00
Minnesota United - Philadelphia Union
MLS

03:00
Everton DV - Huachipato
Şili Primera Ligi

03:00
Leon - Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi - Clausura

03:00
Toluca - Necaxa
Meksika Premier Ligi - Clausura

03:00
FC Tulsa - Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Houston Dynamo - LA Galaxy 2
MLS

03:30
Nashville - Columbus Crew
MLS

04:00
Colorado Rapids - Seattle Sounders
MLS

04:00
El Paso Locomotive - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
New Mexico - San Antonio
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Portland Timbers - Vancouver W.Caps
MLS

05:00
Tigres - Pachuca
Meksika Premier Ligi - Clausura

05:00
Orange County - San Diego Loyal
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Tacoma Defiance - Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:06
Tijuana - Guadalajara
Meksika Premier Ligi - Clausura

05:30
SJ Earthquakes - Austin FC
MLS

16:00
Etimesgut Bld. - Şanlıurfa Engelliler
Ampute Futbol Türkiye Kupası
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

17:30
HJK Helsinki - Maccabi Tel Aviv
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

18:00
Türkiye - Bulgaristan
FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri
Sportstv

19:45
Real Betis - B.Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Fenerbahçe - Antwerp
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Lazio - Marsilya
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Ludogorets - Braga
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Midtjylland - Kızılyıldız
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Rapid Wien - Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

19:45
Alashkert - LASK
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Anorthosis - Flora Tallin
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Bodo Glimt - Roma
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Kopenhag - Paok
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Feyenoord - Union Berlin
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Maccabi Haifa - Slavia Prag
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Mura - Rennes
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Karabağ - Kairat Almaty
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen, CBC Sport

19:45
Vitesse - Tottenham
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

19:45
Almeria - Real Sociedad B
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

20:00
Real Zaragoza - Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

20:00
Gais - Eskilstuna United
İsveç Superettan

22:00
E.Frankfurt - Olympiakos
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Lokomotiv Moskova - Galatasaray
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Napoli - Legia Varşova
UEFA Avrupa Ligi
Exxen, CBC Sport

22:00
PSV - Monaco
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Glasgow Rangers - Brondby IF
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Sparta Prag - Lyon
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Sturm Graz - Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
West Ham - Genk
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

22:00
Basel - Omonia
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
CFR Cluj - AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
CSKA Sofya - Zorya
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
Jablonec - Randers
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
Partizan - KAA Gent
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
Slovan Bratislava - Lincoln City
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

22:00
Mirandes - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Real Oviedo - Burgos
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Antofagasta - Union Espanola
Şili Primera Ligi