21 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

21 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar sorusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 21.08.2021 - 10:50 21.08.2021 - 10:56 Kartal Bakışı

21 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

21 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

11:00
Yıldırım Bld. - Görme Engelliler Derneği
Görme Engelliler Futbol Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

12:00
Incheon - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Vissel Kobe - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Yokohama Marinos - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Kofu - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Tochigi - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Tampines - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Tanjong Pagar - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Balestier Khalsa - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Hougang - Geylang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:00
Seongnam - Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Cerezo Osaka - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Gamba Osaka - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Hiroshima - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Oita - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Tokushima - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Ansan Greeners - Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kanazawa - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Okayama - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

14:00
Suwon - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Helsingor - Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Daejeon Citizen - Gyeongnam
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

14:00
Bengaluru - Bashundara Kings
AFC Asya Kupası
Spor Smart, Smart Spor HD

14:30
Liverpool - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:30
Karlsruhe - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

14:30
Paderborn - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Jahn Regensburg - Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
QPR - Barnsley
İngiltere Championship
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

14:30
F.Amager - Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Inter Turku - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

15:00
Dziugas Telsiai - FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Kaiserslautern - 1860 Münih
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

16:00
Samgurali - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00
Malmö - Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Varnamo - Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
JDA Dijon - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4Bilyoner TV

16:00
Neftekhimik - Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Kalju - Narva
Estonya Premium Liga
Soccernet YoutubeBilyoner TV

16:00
Arsenal Tula - Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:00
CSKA Moskova - Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:00
Smorgon - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Pogon Szczecin - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30
Bochum - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:30
E.Frankfurt - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30
Freiburg - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

16:30
Greuther Fürth - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
Hertha Berlin - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:00
Aston Villa - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Crystal Palace - Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Leeds United - Everton
İngiltere Premier Lig
A SporS Sport Plus

17:00
Manchester City - Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
KTP - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Sheffield Utd - Huddersfield
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
KPV - PK 35
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Celtic - St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Livingston - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Kamaz - Baltika
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
M.Lipetsk - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Orenburg - Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Veles Moskova - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Keflavik - Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

17:00
Banga - Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav - Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Fastav Zlin - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Qabala - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:15
Seraing - Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:30
VVV Venlo - Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:00
Lugo - Real Sociedad
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00
Alaves - Mallorca
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:00
Monaco - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4Bilyoner TV

18:00
Klubi 04 - Ekenas
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Brage - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Radomlje - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Fakel Voronej - Volgograd
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Olimp Dolgoprudny - Kuban
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Volgar Astrakhan - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Ufa - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Ural - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Slavia Mozyr - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Salzburg - A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
WSG Tirol - Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Wolfsberger - Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Radomlje - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Craiova - Gaz Metan
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
Cracovia Krakow - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Santiago Wanderers - Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:00
Saburtalo Tiflis - Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Odense - Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Michalovce - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ruzomberok - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Pordenone - Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

19:00
Stabaek - Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
FC Zurich - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Michalovce - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ruzomberok - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sumqayıt - Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:15
Kasımpaşa - Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:15
Ç.Rizespor - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Eyüpspor - Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:15
Breidablik - Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

19:30
B.Leverkusen - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

19:30
Brighton - Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Inter - Genoa
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30
Verona - Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30
Leuven - KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:45
Heerenveen - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:55
ND Gorica - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Gil Vicente - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

20:00
Amiens - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Caen - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Dunkerque HB - Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Grenoble - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Le Havre - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Pau - Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Valenciennes - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Samara - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Gomel - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Sparta Prag - Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Tenerife - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30
Espanyol - Villarreal
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30
Granada - Valencia
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV

21:00
PSV - Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Sparta Rotterdam - Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Gornik Leczna - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Stromsgodset - Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Nublense - Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

21:15
Koper - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Koper - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Hansa Rostock - Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

21:30
Arges - Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:30
Cittadella - Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:30
St.Gallen - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Alanyaspor - Altay
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

21:45
Gaziantep FK - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Altınordu - Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Türk, Bein Sports Max 2

21:45
Adanaspor - Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

21:45
Empoli - Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

21:45
Torino - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

21:45
St.Truiden - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Sligo Rovers - Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:45
Mouscron - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:00
St. Etienne - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

22:00
Groningen - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Dinamo Zagreb - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
San Jose - Always Ready
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:30
Minnesota United - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon - Belenenses
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

23:00
Alcorcon - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

23:00
Athletic Bilbao - Barcelona
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

23:00
Atletico GO - Chapecoense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
Carlos Mannucci - Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

23:30
Colo Colo - Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@