20 Kasım Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın, erkek, yaşlı, genç futbolseveri peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

20 Kasım Cumartesi günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

11:45
Western United - Melbourne Victory
My FootbALL Youtube

11:45
WS Wanderers - Sydney FC
My FootbALL Youtube

13:00
Samgurali - Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30
Hatayspor - Antalyaspor
Bein Sports 1

13:30
BB Erzurumspor - Boluspor
TRT Spor

14:05
Perth Glory - Adelaide United
My FootbALL Youtube

15:00
Saburtalo Tiflis - Dila Gori
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:30
Darmstadt 98 - St.Pauli
Bein Sports beIN Connect

15:30
Hamburg - Jahn Regensburg
Bein Sports beIN Connect

15:30
Hansa Rostock - Erzgebirge Aue
Bein Sports beIN Connect

15:30
Leicester City - Chelsea
S Sport Plus

16:00
M.Başakşehir - Sivasspor
Bein Sports 1

16:00
Celta Vigo - Villarreal
Spor Smart

16:00
Menemenspor - Balıkesirspor
TRT Spor

16:00
Giresunspor - Y.Malatyaspor
Bein Sports 2

17:00
Atalanta - Spezia
S Sport 2

17:00
Dinamo Tiflis - Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Dinamo Batum - Telavi
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:30
Arminia Bielefeld - Wolfsburg
Bein Sports beIN Connect

17:30
B.Leverkusen - Bochum
Bein Sports beIN Connect

17:30
B.Dortmund - Stuttgart
Bein Sports beIN Connect

17:30
Monchengladbach - Greuther Fürth
Bein Sports beIN Connect

17:30
Hoffenheim - Leipzig
Bein Sports beIN Connect

18:00
Norwich City - Southampton
S Sport Plus

18:00
Wolverhampton - West Ham
S Sport Plus

18:00
Watford - Manchester Utd
S Sport Plus

18:00
Aston Villa - Brighton
S Sport Plus

18:00
Real Oviedo - Amorebieta
La Liga 123 Youtube

18:15
Sevilla - Alaves
Spor Smart

19:00
PSG - Nantes
Bein Sports beIN Connect

19:00
Alanyaspor - Beşiktaş
Bein Sports 1

19:00
Bursaspor - İstanbulspor
TRT Spor

19:00
Gençlerbirliği - Tuzlaspor
TRT Avaz

20:00
Lazio - Juventus
S Sport 2

20:15
Malaga - Las Palmas
La Liga 123 Youtube

20:15
Celtic - St.Johnstone
S Sport Plus

20:30
Liverpool - Arsenal
S Sport Plus

20:30
Atletico Madrid - Osasuna
Spor Smart

20:30
Union Berlin - Hertha Berlin
Bein Sports beIN Connect

22:30
Werder Bremen - Schalke 04
Bein Sports beIN Connect

22:30
Almeria - Valladolid
La Liga 123 Youtube

23:00
Barcelona - Espanyol
Spor Smart

23:00
Rennes - Montpellier
Bein Sports beIN Connect

23:00
Atletico PR - Bragantino
S Sport Plus