2 Temmuz Cuma bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

İşte 2 Temmuz Cuma bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:30
Riverside Olympic - Launceston
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

13:00
Kaya FC - Ulsan Hyundai
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

13:00
Lake Macquarie - Lambton J.
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

13:00
Green Gully - Altona Magic
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

13:00
Anderlecht - Oostende
Hazırlık Maçı
Anderlecht Youtube

13:30
Oakleigh - Dandenong City
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

14:45
Geylang - Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

17:00
Shukura Kobuleti - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Daegu - Beijing Guoan
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

17:00
Kawasaki Frontale - United City
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

18:00
FC Minsk - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Riteriai - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
İsviçre - İspanya
UEFA Euro 2020 Çeyrek Final
TRT 1

19:00
Pathum United - The Cong
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor SmartSmart Spor HD

19:00
Aalesund - Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Bryne - Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Grorud - Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ham Kam - Ull Kisa
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Jerv - Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
KFUM Oslo - Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Strommen - Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Gomel - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Banga - Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

20:00
Nevezis Kedainiai - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

21:00
Ranheim - Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Belçika - İtalya
UEFA Euro 2020 Çeyrek Final
TRT 1, İçtimai TV