2 Mayıs Pazar bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları!

Günün maçları neler, bugün hangi maçlar var sorularının cevabını alan, bir elinde kumandası tv karşısına geçenler haberimiz size göre... Peki 2 Mayıs Pazar bugün hangi maçlar var, günün maçları neler?

DİĞER HABERLER 02.05.2021 - 00:18 03.05.2021 - 03:06 Kartal Bakışı

2 Mayıs Pazar günkü maçlar, futbol severler için ekranlara getiriliyor. İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e, Almanya Bundesliga'dan, İspanya La Liga'ya, Fransa Ligue One'dan Hollanda Eredivisie'ye kadar tabiki Türkiye Süper Ligi'mizden günün maçları ekranlarda... 

Stadyumlardan evlerimize taşınan futbol... Milyonlarca kadın erkek genç yaşlıyı etrafında toplayan futbol... Şık paslar, baş dönüren çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol maçlarını izlemek isteyen futbol tutkunları bugünkü maçlar için tv karşısında yerini alıyor.  Bugünkü futbol maçlarının, günün maçlarının yayın listesi haberimizde...

İşte 2 Mayıs Pazar bugün hangi maçlar var? Bugünkü maçlar, günün maçları yayın bilgileri...

00:00
Velez Sarsfield - Patronato
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

01:00
Nacional Asuncion - Guairena
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:00
Sport Boys - Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

03:00
Colon - Arsenal Sarandi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:00
Everton - Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:15
12 de Octubre - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:30
Necaxa - Atlas
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Juarez - Toluca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

07:00
Blaublitz - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Suwon City - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Albirex Niigata - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Iwata - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kitakyushu - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kofu - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kusatsu - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kyoto - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Avispa Fukuoka - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Tokyo - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:05
Perth Glory - Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN ConnectMy FootbALL YoutubeBilyoner TV

09:00
Sagamihara - Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Vissel Kobe - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Sagan Tosu - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:05
Brisbane Roar - Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV

10:30
Suwon - Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Yokohama FC - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:10
WS Wanderers - Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV

13:00
Ulsan - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Eskişehirspor - Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HDBein Sports Max 1

14:00
Neman - Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00
Hvidovre IF - Skive IK
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Rubin Kazan - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Khimki - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Volgograd - Akhmat
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Norrby - Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Crystal Palace - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS SportIdman TV

14:30
Sheffield W. - Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

15:00
Erbaaspor - Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Eibar - Alaves
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

15:00
Ascoli - Empoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Brescia - Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Cosenza - Pescara
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Cremonese - Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Virtus Entella - Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Frosinone - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Lecce - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Reggiana - Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Salernitana - Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Venezia - Chievo
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:30
Dunajska Streda - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00
Verona - Spezia
İtalya Serie A
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:00
Zhodino - FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Akropolis - Sundsvall
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Falkenbergs - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Sirius - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Samsunspor - Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports 3

16:00
Keçiörengücü - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN ConnectTRT Spor HD

16:00
Giresunspor - Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports 2

16:00
Altınordu - Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports Max 2

16:00
Ümraniyespor - Altay
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports Max 1

16:00
Bandırmaspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN ConnectTRT Spor HD

16:00
İstanbulspor - Boluspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports 4

16:00
Adana Demirspor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HDBein Sports 1

16:00
Legia Varşova - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

16:00
Tabor Sezana - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Opava - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00
Pribram - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:30
CSKA Moskova - Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Girona - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

17:00
Brighton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
Dundee United - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Motherwell - Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
St.Mirren - Hamilton
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Hibernian - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Livingston - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Swansea - Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:15
Elche - Atletico Madrid
İspanya La Liga
D Smart YoutubeS Sport PlusSpor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

17:30
Gil Vicente - Farense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Heracles - VVV Venlo
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:45
NK Celje - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
PSG - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00
Sputnik - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Orgryte - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Michalovce - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Senica - Nitra
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
AS Trencin - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Slovacko - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:30
Hammarby - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Pogon Szczecin - Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Crotone - Inter
İtalya Serie A
Bein Sports 4Bilyoner TV

19:00
Krasnodar - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Deportivo Binacional - Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:15
Almeria - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15
Mallorca - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15
Vaduz - Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Huesca - Real Sociedad
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

19:30
Chelsea - Fulham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS SportIdman TV

19:30
Seraing - Waasland Beveren
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Calera - Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:45
Fortuna Sittard - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

20:00
BATE Borisov - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Portimonense - Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Santa Clara - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
NY Red Bulls - Chicago Fire
MLS
Bilyoner TV

20:30
Beşiktaş - Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:30
Banik Ostrava - Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

21:00
Vitesse - Zwolle
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 2Bilyoner TV

21:00
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Lech Poznan - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Amiens - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Caen - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Chateauroux - Troyes
Fransa Ligue 2
Bein Sports 2Bilyoner TV

21:00
Dunkerque HB - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Le Havre - Chambly
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Nancy - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Niort - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Pau - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Hajduk Split - Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Koper - Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Real Salt Lake - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

21:30
B.Dortmund - Holstein Kiel
Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final
Bilyoner TV

21:30
Basel - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:30
LASK - Salzburg
Avusturya Kupası
Bilyoner TV

21:45
Milan - Benevento
İtalya Serie A
Bein Sports 3Bilyoner TV

21:45
Oostende - Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Real Madrid - Osasuna
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

22:00
Lille - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4Bilyoner TV

22:00
Everton - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS SportIdman TV

22:00
Utrecht - Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Montreal Impact - Columbus Crew
MLS
Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon - Nacional
Portekiz Liga NOS
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

22:30
Union Espanola - Audax Ital.
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:30
Houston Dynamo - Los Angeles FC
MLS
Bilyoner TV

23:30
Alianza Atl. - U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@