Ronaldinho'nun Beşiktaş Kulübü yetkilileri ile olay fotoğraflarını ortaya çıkararak dünya medyasını şaşırtan Erdal Cömert KartalBakışı'na özel açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Serdal Adalı'ıdan Çarşı ziyareti Serdal Adalı'ıdan Çarşı ziyareti

Haberciliğin etik kuralları gereği fotoğraflara nasıl ulaştığımı anlatamam.Bu bir meslek sırrı.Beşiktaş kulübünden yetkililer 3 gündür Ronaldinho ile beraber transfer görüşmelerini sürdürüyor.Ronaldinho'nun abisi aynı zamanda menajeride orada transfer çalışmalarını yakından takip ediyor.

Siyah-beyazlı kulüp adına iki menajer Ayhan Yeşilbaş ve Furkan ŞenolBrezilya’ya çıkarma yaptı, Sambacı’nın ‘Kara Kartal’ olması içingörüşmeleri başlattı…


Devre arasında takımı güçlendirmek adına transferçalışmalarını sürdüren Beşiktaş,Ronaldinho için çalışmalarını sonsürat devam ettiriyor.

Yıldız futbolcunun transferi içinçalışmalarını sürdüren Beşiktaş takımında Brezilya'ya giden sağlık ekibiRonaldinho'ya 2 km koşu testi yaptırarak, son durumuna baktı.Çok kapsamlı bir rapor hazırlanıyor.

Beşiktaşyönetimi Ronaldinho transferini sponsor yardımı ile gerçekleştirmekiçin uğraş verirken, Brezilyalı süper yıldızın İstanbul'a sıcak baktığıöğrenildi.

Ronaldinho'nun Ocak ayında çok büyük bir aksilik çıkmadığı takdirde Beşiktaş forması giymesi bekleniyor.