2 Hafta Önce..."Samet hoca, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta kalacağı yönünde ki tüm inancını belli ki kaybetmiş, Bundan sonraki haftalarda bu takımdan bir şeyler beklemek çok anlamsız. Samet hocaya nacizane tavsiyem bu gece istifa etsin, yönetim de kabul ede

2 Hafta Önce...
"Samet hoca, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta kalacağı yönünde ki tüm inancını belli ki kaybetmiş, Bundan sonraki haftalarda bu takımdan bir şeyler beklemek çok anlamsız. 
Samet hocaya nacizane tavsiyem bu gece istifa etsin, yönetim de kabul ederse ceketini alıp gitsin. Bence Beşiktaş kariyerinde ki en doğru hamlesi olur. Sadece bu yaptığı bile gidişini kendi adına anlamlaştırır. Kalmakta ısrar ederse de sezon sonunda ki gidişi tamamen Onursuzlaşır."
Bu satırları 2 hafta önce oynanan Bursaspor maçının hemen ardından yazmıştım. 
2 Hafta Sonra
Beşiktaş Manisa'da iflas etti.
Koskoca sezon boyunca sadece 11 gol atabilen ve attığı gol sayısı Beşiktaşlı Holosko'ya eşit olan Akhisar Beşiktaş'a tam 4 gol attı. Biraz daha zaman olsaydı toplamda attıkları golün yarısını bir maça sığdıracaklardı.
Her defasında Beşiktaş'ın sıkıntılarından bahsedip kadro yapısını oyuncu değerlerini ezeli rakiplerle kıyaslayıp, savunma pozisyonuna geçenler, Akhisar ile
Beşiktaş arasında ki farka bir baksın isterim. 
Bir tarafta 102 Milyonluk kadro değeriyle Kara Kartal, diğer tarafta 12 Milyonluk Akhisar!
Dün gece Manisa'da yaşananlar utanç vericiydi. Sistemin çöktüğünün bir göstergesi.
Şimdi herkes Gekas'ı konuşuyor. Bir golcü oyuncu hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız onu tüm maçlarıyla değerlendirmek gerek fakat Beşiktaş maçlarını asla dikkate almamak şartıyla. 
Gekas iyi oyuncu bu bir gerçek. Bir gerçek de şu ki; bu savunma ölüyü diriltir.

Lafın belini kırmak gerekirse...
Hocasının takıma, takımın hocasına güveni yok. 

Futbolcuların bu kadar ruhsuz oynamaya hakkı yok.
Yönetimin müdahale edecek dermanı yok.
Camianın değişime inancı yok.
Taraftarın dayanacak sabrı yok.
Yoksa sen yenilmişsin umrumda değil ki...