18 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

18 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar sorusuyla ekran başına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 17.09.2021 - 23:53 18.09.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

18 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

18 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

01:00
Coritiba - Vila Nova
Brezilya Serie B

02:00
Miami FC - NY Red Bulls
MLS

02:00
Melgar - Ayacucho
Peru Primera-Apertura

02:30
Confianca - Sampaio Correa
Brezilya Serie B

02:30
Tomayapo - Guabira
Bolivya Premier Ligi

03:15
River Plate - Libertad
Paraguay 1. Ligi - Apertura

03:30
Ponte Preta - Guarani
Brezilya Serie B

05:00
Necaxa - Atlas
Meksika Premier Ligi - Clausura

07:30
Jeonnam Dragons - Bucheon
Güney Kore 2.Ligi

08:20
Jeonbuk - Suwon
Güney Kore K-League

10:00
Gyeongnam - Gimcheon Sangmu
Güney Kore 2.Ligi

10:30
Gwangju - Jeju United
Güney Kore K-League

12:00
Chiba - Ehime
Japonya J2 Ligi

12:00
Kofu - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi

12:00
Tochigi - Mito
Japonya J2 Ligi

12:00
Kashima Antlers - Gamba Osaka
Japonya J.League

12:00
Kashiwa Reysol - Hiroshima
Japonya J.League

12:00
Vissel Kobe - Sapporo
Japonya J.League

12:00
Shonan Bellmar - Avispa Fukuoka
Japonya J.League

12:30
Tampines - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Tanjong Pagar - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Tokushima - Kawasaki Frontale
Japonya J.League

12:30
Busan - Anyang
Güney Kore 2.Ligi

13:00
Iwata - Okayama
Japonya J2 Ligi

13:00
Machida - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi

13:00
Ryukyu - Kusatsu
Japonya J2 Ligi

13:00
Yamagata - Kyoto
Japonya J2 Ligi

13:00
Nagoya - Yokohama Marinos
Japonya J.League

13:00
Shimizu S Pulse - Vegalta Sendai
Japonya J.League

13:00
Tokyo - Yokohama FC
Japonya J.League

13:00
Urawa - Cerezo Osaka
Japonya J.League

13:00
Legion - Tulevik
Estonya Premium Liga

13:00
Daegu - Ulsan
Güney Kore K-League

13:30
Sivasspor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Wisla Plock - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa

14:00
Norrby - Trelleborgs
İsveç Superettan

14:00
Esbjerg - F.Amager
Danimarka 1. Ligi

14:00
Ufa - Khimki
Rusya Premier Lig

14:30
Wolverhampton - Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:30
F.Düsseldorf - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2Tivibu Spor 2

14:30
Holstein Kiel - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3Tivibu Spor 3

14:30
Sandhausen - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 4

14:30
Hull City - Sheffield Utd
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2

14:30
Chindia Targoviste - Farul Constanta
Romanya Liga 1

15:00
Rayo Vallecano - Getafe
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

15:00
HIFK Helsinki - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga

15:00
Hobro - AC Horsens
Danimarka 1. Ligi

15:00
Slutsk - Gomel
Belarus Vysshaya Liga

15:00
Ascoli - Benevento
İtalya Serie B

15:00
Lecce - Alessandria
İtalya Serie B

15:00
Monza - Ternana
İtalya Serie B

15:00
Perugia - Cosenza
İtalya Serie B

15:00
Reggina - Spal
İtalya Serie B

15:00
Dziugas Telsiai - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga

15:00
Duisburg - Braunschweig
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:30
Dornbirn - Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi

16:00
Genoa - Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

16:00
Kasımpaşa - Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Eyüpspor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

16:00
Eskilstuna United - Vasalunds
İsveç Superettan

16:00
Brage - Gais
İsveç Superettan

16:00
Degerfors - Sirius
İsveç Allsvenskan

16:00
Malmö - Djurgarden
İsveç Allsvenskan

16:00
Sochaux - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4

16:00
Toulouse - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Kuressaare - Parnu JK
Estonya Premium Liga

16:00
Asane - Aalesund
Norveç 1. Ligi

16:00
Bryne - Start
Norveç 1. Ligi

16:00
Grorud - Sogndal
Norveç 1. Ligi

16:00
Jerv - Sandnes
Norveç 1. Ligi

16:00
Raufoss - KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi

16:00
Strommen - Ham Kam
Norveç 1. Ligi

16:00
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa

16:30
Arminia Bielefeld - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3

16:30
Augsburg - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3

16:30
Bayern Münih - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2Tivibu Spor 2

16:30
Mainz - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 4

16:30
Samara - Rostov
Rusya Premier Lig

17:00
Burnley - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Liverpool - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
A SporS Sport Plus

17:00
Manchester City - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
Norwich City - Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Ibiza - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Qabala - Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Zira - Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Haka - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
KTP - KuPS
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
Lahti - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
SJK - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
Preston - WBA
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:00
Aberdeen - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig

17:00
Hibernian - St.Mirren
İskoçya Premier Lig

17:00
Ross Country - Hearts
İskoçya Premier Lig

17:00
Brest - Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga

17:00
Banga - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga

17:00
Dunfermline - Inverness
İskoçya Championship

17:00
Hamilton - Ayr
İskoçya Championship

17:00
Morton - Raith
İskoçya Championship

17:00
Partick - Kilmarnock
İskoçya Championship

17:00
Queen of South - Arbroath
İskoçya Championship

17:00
Slovan Liberec - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi

17:00
Slovacko - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi

17:15
Atletico Madrid - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
D Smart YoutubeS Sport PlusSpor SmartSmart Spor HD

17:15
Oostende - Beerschot
Belçika Pro League

17:15
Vicenza - Pisa
İtalya Serie B

17:30
Famalicao - Maritimo
Portekiz Liga NOS

17:30
Heerenveen - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie

17:45
Al Wasl - Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi

18:00
Lens - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

18:00
Sundsvall - Landskrona
İsveç Superettan

18:00
Slaven Belupo - Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi

18:00
Admira - Hartberg
Avusturya Bundesliga

18:00
Austria Vienna - Altach
Avusturya Bundesliga

18:00
SV Ried - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga

18:00
Domzale - Radomlje
Slovenya 1. Ligi

18:30
Hacken - Mjallby
İsveç Allsvenskan

18:30
Radomiak Radom - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa

19:00
Inter - Bologna
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

19:00
Antalyaspor - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Adana Demirspor - Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
Manisa FK - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

19:00
Carlos Mannucci - Alianza Huanuco
Peru Primera-Apertura

19:00
Mikulas - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Michalovce - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Ruzomberok - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
AS Trencin - Senica
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Levadia - Narva
Estonya Premium Liga

19:00
Ranheim - Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi

19:00
Akhmat Grozny - Krasnodar
Rusya Premier Lig

19:00
BATE Borisov - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga

19:00
Kristiansund - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Odds BK - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi

19:15
Leganes - Amorebieta
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:15
Real Zaragoza - Real Sociedad B
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
Köln - Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3Tivibu Spor 2

19:30
Aston Villa - Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

19:30
Elche - Levante
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

19:30
Mechelen - Leuven
Belçika Pro League

19:30
St.Gilloise - Zulte Waregem
Belçika Pro League

19:30
Cittadella - Pordenone
İtalya Serie B

19:45
Willem II - Groningen
Hollanda Eredivisie

20:00
Belenenses - Gil Vicente
Portekiz Liga NOS

20:00
Dubai - Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi

20:00
Bastia - Caen
Fransa Ligue 2

20:00
JDA Dijon - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2

20:00
Nancy - Le Havre
Fransa Ligue 2

20:00
Nimes - Amiens
Fransa Ligue 2

20:00
Niort - Guingamp
Fransa Ligue 2

20:00
Pau - Valenciennes
Fransa Ligue 2

20:00
Quevilly Rouen - Auxerre
Fransa Ligue 2

20:00
Rodez - Ajaccio
Fransa Ligue 2

20:00
Craiova - Steaua Bükreş
Romanya Liga 1

20:00
Viktoria Plzen - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi

20:05
Sibenik - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi

20:30
Giannina - Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi

21:00
Ajax - Cambuur
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

21:00
Vorwarts Steyr - Aus Lustenau
Avusturya 1. Ligi

21:00
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa

21:15
Cesar Vallejo - AD Cantolao
Peru Primera-Apertura

21:15
O. Ljubljana - NK Celje
Slovenya 1. Ligi

21:30
Werder Bremen - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3Tivibu Spor 3

21:30
Girona - Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

21:45
Salernitana - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

21:45
Charleroi - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

21:45
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi

21:45
Mouscron - Virton
Belçika 1. B Ligi

22:00
St. Etienne - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Alaves - Osasuna
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

22:00
Cartagena - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Utrecht - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie

22:00
Santa Cruz - Royal Pari
Bolivya Premier Ligi

22:30
Arouca - Guimaraes
Portekiz Liga NOS

22:30
Atlanta United - DC United
MLS

22:30
Botafogo SP - Nautico
Brezilya Serie B

22:30
Londrina - CSA
Brezilya Serie B

23:00
Chapecoense - Palmeiras
Brezilya Serie A

23:30
Deportivo Binacional - Sport Boys
Peru Primera-Apertura