17 Nisan Cumartesi bugünkü maçlardan seçmeler futbol severlerin seyredebilmesi için ekranlara taşınıyor... Ada'dan Premier Lig, Çizme'den Serie A ayrıca Bundesliga, La Liga, Ligue One, Eredivisie ve diğerleri... Ayrıca tabiki bizlerin Türkiye Süper Ligi'nden nefis maçlar hafta boyunca futbol izleyicilerini bekliyor, hafta sonunda zirve yapıyor Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi, Copa America gibi ülke kulüplerinin yeşil sahada kozlarını paylaştığı eşleşmeler de cabası... Bugünkü maçlar neler, Bugün hangi maçlar var sorularının yanıtını arayan, elinde kumandası tv karşısına kurulan futbol severler haberimiz size göre...

İşte bugün hangi maçlar var sorusuna verilen cevap... Bugünkü maçlar...

03:15
12 de Octubre - Guarani
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:30
Cordoba - River Plate
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:30
Necaxa - Queretaro
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:30
Universidad Catolica - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

05:30
Mazatlan - Atlas
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

07:00
Blaublitz - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamaga - Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
V Varen Nagasaki - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Renofa Yamaguchi - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Omiya Ardija - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kyoto - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Albirex Niigata - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Chiba - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Avispa Fukuoka - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Suwon - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Yokohama FC - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Oita - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Tokushima - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Shonan Bellmar - Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Okayama - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:05
Western United - CC Mariners
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:30
Incheon - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

10:30
FC Seoul - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Ryukyu - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:05
Melbourne City - Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00
FK Panevezys - Nevezis Kedainiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Gwangju - Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Denizlispor - BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:45
Angers - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

14:00
Dunfermline - Queen of South
İskoçya Championship
Bilyoner TV

14:00
Akhmat - Khimki
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Eskilstuna United - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Arbroath - Ayr
İskoçya Championship
Bilyoner TV

14:00
Zhodino - FC Dinamo Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00
St. Pauli - Wurzburger Kickers
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:00
Karlsruhe - Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2 Ertelendi
Yayın Yok

14:00
Alloa - Raith
İskoçya Championship
Bilyoner TV

14:15
Koge - Silkeborg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:30
Newcastle - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

14:30
Stoke - Preston
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2

15:00
Reggina - Reggiana
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Hegelmann Litauen - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Vicenza - Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Salernitana - Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Mlada Boleslav - Opava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Pisa - Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Pescara - Virtus Entella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Monza - Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Empoli - Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Lugo - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

15:00
Vendsyssel - Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Münih Türkgücü - 1860 Münih
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:30
Tanjong Pagar - Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:30
Hougang - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:30
FC Juniors - Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30
BW Linz - Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30
Austria II - Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30
Amstetten - Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Y.Malatyaspor - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Trabzonspor - Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Keçiörengücü - Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00
Bravo - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Crotone - Udinese
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

16:00
Sampdoria - Verona
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

16:00
F.Amager - Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Neman - FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Gais - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Clermont - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Hammarby - Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Brage - Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Troyes - Caen
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:30
Volgograd - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:30
Ruzomberok - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:30
Wolfsburg - Bayern Münih
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus

16:30
Lokomotiv Moskova - Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Union Berlin - Stuttgart
Almanya Bundesliga
S Sport Plus

16:30
Monchengladbach - E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
A Spor S Sport Plus

16:30
Freiburg - Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Augsburg - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

17:00
Castellon - Mallorca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00
Cittadella - Chievo
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Sigma Olomouc - Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Seraing - Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

17:00
Keşla - Sabah Baku
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Karvina - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:30
Moreirense - Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Al Wahda - FC Goa
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart Smart Spor HD

17:30
Guimaraes - Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:00
Vasalunds - Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Dunajska Streda - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Nitra - Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Marsilya - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:00
BATE Borisov - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Al Quwa Al Jawiya - Pakhtakor
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart Kanal 82 Smart Spor Kanal 82

18:00
Admira - TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
St.Polten - Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
SV Ried - Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:15
ND Gorica - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Rakow Czestochowa - Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Krasnodar - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Göztepe - Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Pordenone - Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

19:00
Sassuolo - Fiorentina
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00
Adana Demirspor - Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:15
Sion - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:15
Las Palmas - Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Sporting Gijon - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Neftçi Bakü - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:30
B.Leverkusen - Köln
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus

19:30
CA Sarmiento - Lanus
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

19:30
Charleroi - KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Viktoria Plzen - Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

19:30
Chelsea - Manchester City
İngiltere FA Cup Yarı Final
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

20:00
CD Nacional - Porto
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Shakhtyor Soligorsk - Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Benfica - Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus Bilyoner TV

20:00
Belenenses - Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Al Rayyan - Persepolis
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart Smart Spor HD

20:05
Rijeka - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Montreal Impact - Toronto FC
MLS
Bilyoner TV

21:00
Koper - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Wisla Plock - Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Rodez - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
G.A. Eagles - Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Toulouse - Chateauroux
Fransa Ligue 2
Bein Sports 2 Bilyoner TV

21:00
Sochaux - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Dunkerque HB - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Chambly - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Auxerre - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Ajaccio - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
RWDM - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:00
Al Nasr Riyadh - Al Sadd
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart Kanal 82 Smart Spor Kanal 82

21:00
Valenciennes - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:30
St.Gallen - Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:30
PSG - Montpellier HB
Fransa Hentbol Ligi
Bein Sports Max 1

21:45
Cagliari - Parma
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

21:45
San Lorenzo - Argentinos Jrs.
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

21:45
Antwerp - Genk
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

22:00
Norwich City - Bournemouth
İngiltere Championship
Bein Sports 4

22:00
Orlando City - Atlanta United
MLS
Bilyoner TV

22:15
Wolverhampton - Sheffield Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

22:30
Athletic Bilbao - Barcelona
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Final
Tivibu Spor 2

22:30
Rio Ave - Braga
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV