17 Ekim Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

17 Ekim Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Las Vegas Lights - Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

00:30
Operario - Londrina
Brezilya Serie B

01:00
Columbus Crew - Miami FC
MLS

01:00
Chapecoense - Fortaleza
Brezilya Serie A

01:06
Monterrey - Leon
Meksika Premier Ligi - Clausura

01:30
Nacional Asuncion - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura

02:00
NE Revolution - Chicago Fire
MLS

02:00
Charlotte Independence - Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Hartford Athletic - Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Indy Eleven - Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Memphis 901 - Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Melipilla - Deportes La Serena
Şili Primera Ligi

02:30
Cincinnati - Orlando City
MLS

02:30
DC United - Nashville
MLS

02:30
Toronto FC - Atlanta United
MLS

03:00
Atl. San Luis - Club America
Meksika Premier Ligi - Clausura

03:00
Pachuca - Santos Laguna
Meksika Premier Ligi - Clausura

03:00
Colorado Springs - Rio Grande
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
America Mineiro - Bahia
Brezilya Serie A

03:00
Confianca - Avai
Brezilya Serie B

03:30
Houston Dynamo - Seattle Sounders
MLS

03:30
San Antonio - FC Tulsa
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Austin FC - Minnesota United
MLS

04:30
Real Salt Lake - Colorado Rapids
MLS

05:00
Cruz Azul - Tigres
Meksika Premier Ligi - Clausura

05:00
Oakland Roots - Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
LA Galaxy 2 - Portland Timbers
MLS

07:00
Okayama - Yamaga
Japonya J2 Ligi

07:30
Bucheon - Gimcheon Sangmu
Güney Kore 2.Ligi

08:00
Gangwon - Gwangju
Güney Kore K-League

08:00
Oita - Vegalta Sendai
Japonya J.League

08:00
Chiba - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi

08:00
Kanazawa - Kofu
Japonya J2 Ligi

08:00
Renofa Yamaguchi - Mito
Japonya J2 Ligi

08:00
Tochigi - Iwata
Japonya J2 Ligi

08:00
Pohang - Nagoya
AFC Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Smart Spor 2Spor Smart 2

10:00
Jeonnam Dragons - Busan
Güney Kore 2.Ligi

10:00
Kusatsu - Kyoto
Japonya J2 Ligi

10:00
Galatasaray
Genel Kurul
GS TV

11:30
BW Linz - Austria II
Avusturya 1. Ligi

12:00
Tom Tomsk - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi

12:30
Anyang - Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi

13:00
Olimp Dolgoprudny - Orenburg
Rusya FNL Ligi

13:00
Yenisey - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi

13:00
Kuressaare - Legion
Estonya Premium Liga

13:00
FC Minsk - Gomel
Belarus Vysshaya Liga

13:00
Jeonbuk - Ulsan
AFC Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Smart Spor 2Spor Smart 2

13:15
AZ Alkmaar - Utrecht
Hollanda Eredivisie

13:30
Cagliari - Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusCBC Sport

13:30
Kasımpaşa - Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

13:30
Keçiörengücü - Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

13:30
Wisla Plock - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa

14:00
Sancaktepe - Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Troyes - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

14:00
Swansea - Cardiff City
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2

14:00
Nordsjaelland - FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi

14:00
Veles Moskova - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi

14:00
52 Orduspor - Bayrampaşa
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

14:00
Yeşilyurt Bld. - Kızılcabölükspor
TFF 3. Lig
Malatya ER TV

14:00
Ural - CSKA Moskova
Rusya Premier Lig

14:00
Kahramanmaraş - Vanspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

14:00
Çatalcaspor - Hendekspor
TFF 3. Lig
TV 264 Sakarya

14:30
Darmstadt 98 - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3

14:30
Hansa Rostock - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

14:30
Dynamo Dresden - Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

14:30
St.Truiden - Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor

15:00
Ibiza - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

15:00
Rayo Vallecano - Elche
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

15:00
Odense - Randers
Danimarka Süper Ligi

15:00
Lyngby - Hobro
Danimarka 1. Ligi

15:00
Arges - Farul Constanta
Romanya Liga 1

15:00
M.Lipetsk - Baltika
Rusya FNL Ligi

15:00
Spartak Moskova 2 - Volgograd
Rusya FNL Ligi

15:00
Volgar Astrakhan - Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi

15:00
Paide - Flora Tallin
Estonya Premium Liga

15:00
Rukh Brest - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga

15:00
Cremonese - Benevento
İtalya Serie B

15:00
Banga - FK Panevezys
Litvanya A Lyga

15:15
FC Lausanne - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi

15:30
Sumqayıt - Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:30
LASK - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga

15:30
WSG Tirol - TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga

15:30
NEC Nijmegen - Vitesse
Hollanda Eredivisie

15:30
Sparta Rotterdam - Groningen
Hollanda Eredivisie

16:00
Empoli - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

16:00
Genoa - Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Udinese - Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Galatasaray - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Altay - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Everton - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

16:00
Bordeaux - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

16:00
Brest - Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Metz - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Strasbourg - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Manisa FK - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

16:00
BB Erzurumspor - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

16:00
Hammarby - AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan

16:00
Mjallby - Kalmar
İsveç Allsvenskan

16:00
Norrby - Brage
İsveç Superettan

16:00
Slaven Belupo - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi

16:00
AC Horsens - Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi

16:00
Tekstilshtik - Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi

16:00
Aalesund - Sogndal
Norveç 1. Ligi

16:00
Cracovia Krakow - Warta
Polonya Ekstraklasa

16:30
Sakaryaspor - Hekimoğlu
TFF 2. Lig
Yayın Yok

16:30
B.Leverkusen - Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3

16:30
Khimki - Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig

16:30
Samara - Nizhny Novgorod
Rusya Premier Lig

17:00
Leganes - Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Beerschot - Mechelen
Belçika Pro League

17:00
Brondby IF - Vejle
Danimarka Süper Ligi

17:00
Alania Vladikavkaz - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi

17:00
Kuban - Kamaz
Rusya FNL Ligi

17:00
Energetik BGU - Brest
Belarus Vysshaya Liga

17:00
Lommel - Mouscron
Belçika 1. B Ligi

17:00
Sigma Olomouc - Karvina
Çekya 1.Ligi

17:00
Teplice - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi

17:00
Fastav Zlin - Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi

17:15
Celta Vigo - Sevilla
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor SmartSmart Spor HD

17:15
Parma - Monza
İtalya Serie B

17:30
UTA Arad - Craiova
Romanya Liga 1

17:30
Sion - Basel
İsviçre Süper Ligi

17:30
St.Gallen - Servette
İsviçre Süper Ligi

17:45
Sabah Bakü - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:45
Twente - Willem II
Hollanda Eredivisie

18:00
Montpellier - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

18:00
Domzale - Koper
Slovenya 1. Ligi

18:00
Sturm Graz - SV Ried
Avusturya Bundesliga

18:00
Bodo Glimt - Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi

18:00
Brann - Stabaek
Norveç Eliteserien Ligi

18:00
Haugesund - Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi

18:00
Sandefjord - Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi

18:00
Stromsgodset - Viking
Norveç Eliteserien Ligi

18:00
Domzale - Koper
Slovenya 1. Ligi

18:00
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi

18:30
Augsburg - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2

18:30
Newcastle - Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

18:30
Klubi 04 - Mikkeli
Finlandiya 2. Ligi

18:30
Göteborg - Örebro
İsveç Allsvenskan

18:30
Sibenik - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi

18:30
Legia Varşova - Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa

19:00
Napoli - Torino
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

19:00
Trabzonspor - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Karşıyaka - Ceyhanspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Eskişehirspor - Bucaspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

19:00
Afjet Afyonspor - Adıyamanspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Bursaspor - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

19:00
Sonderjyske - Kopenhag
Danimarka Süper Ligi

19:00
Melgar - San Martin
Peru Primera-Apertura

19:00
Krasnodar - Ufa
Rusya Premier Lig

19:15
Burgos - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
Villarreal - Osasuna
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

19:30
Charleroi - Genk
Belçika Pro League

19:30
Shakhtyor Soligorsk - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga

20:00
Universidad Nacional - Juarez
Meksika Premier Ligi - Clausura

20:00
NY Red Bulls - New York City
MLS

20:00
Rosenborg - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi

20:00
Pardubice - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi

20:30
Rapid Bükreş - Cluj
Romanya Liga 1

21:00
RWDM - Westerlo
Belçika 1. B Ligi

21:15
Alianza Huanuco - Cienciano
Peru Primera-Apertura

21:15
O. Ljubljana - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi

21:15
O. Ljubljana - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi

21:30
Cittadella - Spal
İtalya Serie B

21:45
Juventus - Roma
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

21:45
Marsilya - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Ponferradina - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Barcelona - Valencia
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor SmartCBC SportSmart Spor HD

22:00
KAA Gent - KAS Eupen
Belçika Pro League

22:00
Atletico PR - Fluminense
Brezilya Serie A

22:00
Palmeiras - Internacional
Brezilya Serie A

23:30
Sporting Cristal - Ayacucho
Peru Primera-Apertura