16 Temmuz Cuma bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

16 Temmuz Cuma bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:00
Manly Utd - Sydney Utd
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

13:00
Campbelltown City - Sturt Lions
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

13:00
Green Gully - Dandenong City
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

13:30
Oakleigh - Bentleigh
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

13:45
Adelaide Comets - Adelaide Raiders
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

15:00
Nice - Bastia
Hazırlık Maçı
Nice Youtube

15:00
Getafe - Ibiza
Hazırlık Maçı
Getafe Youtube

15:00
Freiburg - Vaduz
Hazırlık Maçı
Freiburg Youtube

16:45
Slutsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Dziugas Telsiai - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:30
Ilves - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Lahti - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
TPS Turku - KPV
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Sepsi - Ac. Clinceni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:45
Brest - Sputnik
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:00
Schalke 04 - Vitesse
Hazırlık Maçı
Schalke 04 Youtube

19:00
Yverdon - Sochaux
Hazırlık Maçı
Sochaux Youtube

19:30
Parnu JK - Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:30
Antofagasta - Santiago Wanderers
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:55
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
FC Midtjylland - Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Anderlecht - Ajax
Hazırlık Maçı
Anderlecht Youtube

20:45
Zhodino - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Temperley - Estudiantes
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Cluj - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:45
Derry City - Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:45
St. Patricks - Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Wilstermann - Real Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Osijek - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV