16 Ekim Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Güzel paslar, bel kıran çalımlar, enfes goller, akrobatik kurtarışların yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

16 Ekim Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

16:00
Strommen - Sandnes
Norveç 1. Ligi

16:00
Termalica - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa

16:30
B.Dortmund - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

16:30
E.Frankfurt - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Freiburg - Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

16:30
Greuther Fürth - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
Union Berlin - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2

16:30
Saburtalo Tiflis - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:30
Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
Rusya Premier Lig

17:00
Aston Villa - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Leicester City - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

17:00
Manchester City - Burnley
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Norwich City - Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Southampton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Amorebieta - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Girona - Huesca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Middlesbrough - Peterborough
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:00
Haka - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
KTP - Honka
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
Oulu - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
HIFK Helsinki - SJK
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
Inter Turku - KuPS
Finlandiya Veikkausliiga

17:00
Slavia Mozyr - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga

17:00
Cobresal - Universidad Catolica
Şili Primera Ligi

17:00
Ayr - Queen of South
İskoçya Championship

17:00
Dunfermline - Kilmarnock
İskoçya Championship

17:00
Inverness - Morton
İskoçya Championship

17:00
Raith - Arbroath
İskoçya Championship

17:00
Zilina - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi

17:00
Jablonec - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi

17:00
Mlada Boleslav - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi

17:00
Banik Ostrava - Slovacko
Çekya 1.Ligi

17:00
Hibernian - Dundee United
İskoçya Premier Lig

17:00
Motherwell - Celtic
İskoçya Premier Lig
Uçankuş TV

17:00
Glasgow Rangers - Hearts
İskoçya Premier Lig

17:00
Ross Country - St.Mirren
İskoçya Premier Lig

17:00
St.Johnstone - Livingston
İskoçya Premier Lig

17:15
Al Dhafra - Al Nasr
BAE Lig Kupası

17:15
Bani Yas - Al Wasl
BAE Lig Kupası

17:15
St.Gilloise - Seraing
Belçika Pro League

17:15
Cosenza - Frosinone
İtalya Serie B

17:15
Perugia - Brescia
İtalya Serie B

17:30
Dila Gori - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:30
Sepsi - Voluntari
Romanya Liga 1

17:30
Feyenoord - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie

18:00
Clermont - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

18:00
Jippo - PK 35
Finlandiya 2. Ligi

18:00
Mura - Aluminij
Slovenya 1. Ligi

18:00
A.Klagenfurt - Rapid Wien
Avusturya Bundesliga

18:00
Altach - Salzburg
Avusturya Bundesliga

18:00
Austria Vienna - Admira
Avusturya Bundesliga

18:00
Mura - Aluminij
Slovenya 1. Ligi

18:00
Al Wahda - Al Nasr Riyadh
AFC Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Smart Spor 2, Spor Smart 2

18:05
Rijeka - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi

18:30
Sirius - Varbergs
İsveç Allsvenskan

18:30
Gornik Zabrze - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa

19:00
Lazio - Inter
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport

19:00
Adana Demirspor - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Menemenspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Alianza Atl. - AD Cantolao
Peru Primera-Apertura

19:00
Tammeka - Narva
Estonya Premium Liga

19:00
Sochi - Rostov
Rusya Premier Lig

19:00
Spartak Moskova - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig

19:00
Lilleström - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Molde - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Young Boys - Luzern
İsviçre Süper Ligi

19:00
Pohronie - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Senica - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Zlate Moravce - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi

19:15
Las Palmas - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
Monchengladbach - Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

19:30
Brentford - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Levante - Getafe
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD

19:30
Dinamo Tiflis - Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:30
Oostende - Cercle Brugge
Belçika Pro League

19:30
Zulte Waregem - Antwerp
Belçika Pro League

19:30
Como - Alessandria
İtalya Serie B

19:45
G.A. Eagles - Heracles
Hollanda Eredivisie

19:45
Heerenveen - Ajax
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

20:00
Montreal Impact - Philadelphia Union
MLS

20:00
Bastia - Grenoble
Fransa Ligue 2

20:00
Caen - Le Havre
Fransa Ligue 2

20:00
JDA Dijon - Amiens
Fransa Ligue 2

20:00
Nancy - Guingamp
Fransa Ligue 2

20:00
Pau - Paris FC
Fransa Ligue 2

20:00
Quevilly Rouen - Niort
Fransa Ligue 2

20:00
Rodez - Sochaux
Fransa Ligue 2

20:00
Valenciennes - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2

20:00
Slavia Prag - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi

20:00
Dundee FC - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Uçankuş TVS Sport Plus

20:30
Steaua Bükreş - Mioveni
Romanya Liga 1

21:00
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa

21:00
Santiago Wanderers - Everton DV
Şili Primera Ligi

21:00
Persepolis - Al Hilal
AFC Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:15
Cajamarca - Sport Boys
Peru Primera-Apertura

21:15
Maribor - Radomlje
Slovenya 1. Ligi

21:15
Maribor - Radomlje
Slovenya 1. Ligi

21:30
Hamburg - F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

21:30
Malaga - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

21:30
FC Zurich - Lugano
İsviçre Süper Ligi

21:45
Milan - Verona
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport

21:45
Standard Liege - Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Virton - Lierse
Belçika 1. B Ligi

22:00
Sporting Gijon - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Real Sociedad - Mallorca
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD

22:00
Lyon - Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Real Monarchs - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

22:00
Ponte Preta - Nautico
Brezilya Serie B

22:00
PSV - Zwolle
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

22:00
Fortuna Sittard - Cambuur
Hollanda Eredivisie

22:30
Los Angeles FC - SJ Earthquakes
MLS

22:30
Vasco Da Gama - Coritiba
Brezilya Serie B

23:30
Carlos Mannucci - Alianze Lima
Peru Primera-Apertura

23:30
Union Espanola - Curico Unido
Şili Primera Ligi