Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a şok sözler: Aziz Yıldırım'ın kendine ait üslubu var. Ben o üslubu 15-16 yaşındayken bıraktım. Daha da yoruma gerek yok

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Muleka transferinde sona yaklaştı Beşiktaş Muleka transferinde sona yaklaştı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman takımın kamp yaptığı Avusturya'da konuştu, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a sert ifadelerle yüklendi. Van Persie transferinde iki kulübün karşı karşıya kaldığı dönemde, Yıldırım şöyle konuşmuştu: "Beşiktaş kafamı kızdırmasın. Hoca ile görüşüyoruz. Bir adam alabiliriz. Onu da Beşiktaş'tan almayım. Beşiktaş Van Persie'yi hayal edeceğine elindeki Demba Ba gibi adamı kaçırmasaydı" Orman'ın cevabı da aynı tondan oldu, "Van Persie ile görüştük o başka kulübe gitti. Artık parasını kim nasıl ödeyecek bizim işimiz değil. Aziz Yıldırım'ın belli bir üslubu var, ben o üslubu 15-16 yaşlarında bıraktım"

SANTRFOR TRANSFERİ İLK SIRADA
"Geçen sene Fenerbahçe maçından bu yana Veli'nin problemli olması ve Tolgay'ın çapraz bağlarındaki sıkıntısı bizi ön libero ile alakalı düşünceye sevk etmiştir. Veli ile ilgili yarın (bugün) toplantı olacak. Bu toplantıdan da '2 ay oynamaz' gibi bir süre çıkarsa belki ön liberoya da transfer düşünebiliriz. Ancak bizim şu anda birinci hedefimiz santrfora oyuncu almaktır. Burada isim ve yöntem söylemek gereksiz. Kendi pazarlık şansımızı yüksek tutabilmek için daha fazla bilgi vermeyeceğim. Sadece şunu bilin en kısa sürede bitirmek için santrafora odaklanmış durumdayız. Şu kesin ki önümüzdeki ya da en geç diğer hafta santrafor transferini bitirmiş olacağız"

 

Kaynak:Fotomaç