15 Mayıs Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçları! Bugün hangi maçlar var?

15 Mayıs Cumartesi bugünkü maçlar, futbolun sıkı takipçileri için tv'de. Günün maçları neler, bugün hangi maçlar var sorularına cevap alan, elinde kumandası tv karşısına geçenler haberimiz sizin için.

DİĞER HABERLER 15.05.2021 - 01:26 15.05.2021 - 01:42 Kartal Bakışı

Akıl dolu paslar, bel kıran çalımlar, şahane goller, şık kurtarışların olduğu futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv karşısında koltuğuna kuruluyor...  Bugünkü futbol maçlarının, günün maçlarının yayın bilgileri haberimizde... Peki bugün hangi maçlar var?

Yeşil sahalardan evlerimize kadar taşınan futbol... Milyonlarca kadın erkek, genç yaşlı futbol severi etrafında toplayan spor... Almanya Bundesliga'dan, İspanya La Liga'ya, Fransa Ligue One'dan Hollanda Eredivisie'ye, İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e kadar ve tabiki ülkemizden günün maçları ekranlarda... İşte 14 Mayıs Cuma bugünkü maçlar, günün maçları yayın bilgileri...

15 Mayıs Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçları...

02:00
Charleston - Charlotte Independence
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
New York RB 2 - Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Sporting Kansas 2 - Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Real Monarchs - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:35
Western United - Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV

08:00
Shimizu S Pulse - Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Iwata - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kofu - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Renofa Yamaguchi - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
V Varen Nagasaki - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamaga - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Kashima Antlers - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Hiroshima - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Kashiwa Reysol - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Vissel Kobe - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Oita - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:30
Gangwon - Suwon City
Güney Kore K-League

11:00
Yokohama FC - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Ryukyu - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:10
Newcastle Jets - CC Mariners
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV

12:30
Albirex Niigata - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:00
Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Incheon - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Baltika - Samara
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Orenburg - Dinamo Bryansk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Torpedo Moskova - Yaroslavl
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Yenisey - Omsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Silkeborg - Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Spartak Moskova 2 - Chertanovo
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Veles Moskova - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Akropolis - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Burnley - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport, Idman TV

14:30
Hibernian - Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Glasgow Rangers - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
St.Johnstone - Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Neman - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:00
Hvidovre IF - Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Genoa - Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Spezia - Torino
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Esbjerg - Viborg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Yeşilyurt Bld. - Bucaspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

16:00
Aksaray Bld. - Yıldırımspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

16:00
Opava - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00
Akron Togliatti - Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
FK Chayka - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Krasnodar 2 - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Tom Tomsk - Nizhny Novgorod
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bravo - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Brage - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Sundsvall - Vasalunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Bravo - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Augsburg - Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Freiburg - Bayern Münih
Almanya Bundesliga
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:30
Hertha Berlin - Köln
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:30
B.Leverkusen - Union Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:30
Monchengladbach - Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Schalke 04 - E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
FC Vitebsk - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Southampton - Fulham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

17:00
Castellon - Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00
HIFK Helsinki - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Oulu - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Al Fujairah - Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:30
Boavista - Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Farense - Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:45
Maribor - ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:45
Maribor - ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Ankaragücü - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3

18:00
Sivasspor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

18:00
Ç.Rizespor - M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports Max 2

18:00
Hatayspor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

18:00
Fatih Karagümrük - Denizlispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 4

18:00
Antalyaspor - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports Max 1

18:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Banik Ostrava - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Pribram - Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Michalovce - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Ruzomberok - Nitra
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Senica - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Zlate Moravce - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Helsingborg - Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Michalovce - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Ruzomberok - Nitra
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Senica - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Zlate Moravce - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:30
Zhodino - Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:00
Juventus - Inter
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

19:00
AS Trencin - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Deportivo Binacional - Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
AS Trencin - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:15
Chelsea - Leicester City
İngiltere FA Cup Final
Tivibu Spor 3

19:30
Lugo - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:30
Larissa - Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Atromitos - Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
OFI Crete - Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Smyrnis - Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Benfica - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
New York City - Toronto
MLS
Bilyoner TV

20:05
Lokomotiv Zagreb - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:30
Kayserispor - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3

20:30
Galatasaray - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:30
Göztepe - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:30
Trabzonspor - Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports Max 1

20:30
Fethiyespor - İskenderun FK
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

20:30
Ispartaspor - Erokspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
Yayın Yok

20:30
Slovacko - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
BATE Borisov - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:30
Konferans Yayın
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 4

21:00
Aluminij - Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Caen - Clermont
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Chateauroux - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Dunkerque HB - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Grenoble - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Le Havre - Troyes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Nancy - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Niort - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Paris FC - Chambly
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Pau - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Sochaux - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Aluminij - Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Municipal - Cusco
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:30
Barracas Central - Instituto AC
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Estudiantes - Quilmes
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:45
Roma - Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

21:45
Anderlecht - Genk
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

21:45
Dundee FC - Raith
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

22:00
Brighton - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S SportIdman TV

22:00
Almeria - Albacete
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00
Las Palmas - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30
Rio Ave - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:30
LA Galaxy 2 - Austin FC
MLS
Bilyoner TV

23:30
Ayacucho - U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@