15 Ağustos Pazar bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

15 Ağustos Pazar bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 14.08.2021 - 23:21 14.08.2021 - 23:28 Kartal Bakışı

15 Ağustos Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

15 Ağustos Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Sporting Kansas 2 - Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

00:15
A. Palmaflor Vinto - Tomayapo
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

01:00
Minnesota United - LA Galaxy 2
MLS
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

01:00
Universidad Nacional - Queretaro
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

01:00
Avai - Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
America Mineiro - Palmeiras
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:15
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:00
Charlotte Independence - Pittsburgh RH
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Indy Eleven - OKC Energy
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
New York RB 2 - San Antonio
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Cienciano - Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

02:00
Everton - Melipilla
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

02:30
Louisville City - FC Tulsa
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
The Strongest - Santa Cruz
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

03:00
Montreal Impact - NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

03:00
New York City - Miami FC
MLS
Bilyoner TV

03:00
Toronto - NE Revolution
MLS
Bilyoner TV

03:00
Rio Grande - Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Leon - Mazatlan
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:00
Sao Paulo - Gremio
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:30
FC Dallas - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

03:30
Houston Dynamo - Colorado Rapids
MLS
Bilyoner TV

03:30
Memphis 901 - Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Oakland Roots - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Austin Bold - Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:30
New Mexico - El Paso Locomotive
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Real Salt Lake - Austin FC
MLS
Bilyoner TV

05:00
Cruz Azul - Toluca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:06
Monterrey - Pachuca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Phoenix Rising - Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
San Diego Loyal - Tacoma Defiance
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

06:00
Sacramento Republic - Las Vegas Lights
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

12:00
Jeonbuk - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Nagoya - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Yokohama Marinos - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:30
Lion City - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Kashima Antlers - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Pohang - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Ehime - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Tom Tomsk - Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Riteriai - Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:15
Cambuur - Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

14:00
Angers - Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

14:00
Raith - Aberdeen
İskoçya Lig Kupası
Yayın Yok

14:00
Gwangju - Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Landskrona - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Darmstadt 98 - Ingolstadt
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:30
Heidenheim - Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4

14:30
Werder Bremen - Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2

14:30
Beerschot - Standard Liege
Belçika Pro League
Tivibu Spor

15:00
HJK Helsinki - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

15:00
Parnu JK - Paide
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

15:30
Utrecht - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Zwolle - Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Smorgon - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Newcastle - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

16:00
Brest - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00
Clermont - Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Nantes - Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

16:00
Reims - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Degerfors - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Trelleborgs - Gais
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Vasalunds - Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:30
Mainz - Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2

17:00
KAA Gent - Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Odense - Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Lommel - Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

17:00
Londrina - Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:00
Banik Ostrava - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Slovacko - Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Teplice - Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Kalju - Tulevik
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

17:00
Zira - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Portimonense - Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Lokomotiv Moskova - Zenit
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube

17:45
Willem II - Feyenoord
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus

18:00
Sporting Gijon - Burgos
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

18:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Lens - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00
Mura - Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Spartak Moskova 2 - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Altach - Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Austria Vienna - A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
LASK - Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:30
Köln - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

18:30
Celta Vigo - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

18:30
Tottenham - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

18:30
KuPS - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Slask Wroclaw - Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
BATE Borisov - FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:30
Hammarby - Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Östersunds - Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:45
Empoli - Vicenza
İtalya Kupası
Bilyoner TV

19:00
Aarhus - Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Parma - Lecce
İtalya Kupası
Bilyoner TV

19:00
Alianza Huanuco - AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Spartak Trnava - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Akureyri - Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

19:00
Lilleström - Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mjondalen - Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Odds BK - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Tromsö - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Viking - Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
Spartak Trnava - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Neftçi Bakü - Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:15
M.Başakşehir - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Tuzlaspor - Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:15
Keçiörengücü - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:30
Cercle Brugge - Anderlecht
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:55
Sibenik - Dragovoljac
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Saburtalo Tiflis - Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Famalicao - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

20:00
Hafnarfjordur - Leiknir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

20:00
Rubin Kazan - Samara
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Krasnodar - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Slovan Liberec - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Real Oviedo - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30
Neman - Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Barcelona - Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

21:00
KGHM Zaglebie - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Mikulas - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:00
Virton - Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:00
Palestino - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

21:00
Brann - Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Mikulas - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:15
O. Ljubljana - Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:45
Antalyaspor - Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

21:45
Adana Demirspor - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Menemenspor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

21:45
Bursaspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

21:45
Marsilya - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

21:45
Venezia - Frosinone
İtalya Kupası
Bilyoner TV

22:00
Zulte Waregem - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

22:00
Torino - Cremonese
İtalya Kupası
Bilyoner TV

22:00
Osijek - Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Oriente Petrolero - Nacional Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Vitoria - CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:00
Corinthians - Ceara
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Flamengo - Sport Recife
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:15
Valur - Keflavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:30
Santa Clara - Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

23:00
Fuenlabrada - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

23:00
Las Palmas - Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

23:00
Atlanta United - Los Angeles FC
MLS
S Sport 2, S Sport Plus

23:15
Sevilla - Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

23:30
Sport Boys - San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

23:30
Universidad de Chile - Cobresal
Şili Primera Ligi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@