Beşiktaş’ın önde gelen Derneklerinden Kapalıçarşı Beşiktaşlılar Derneği bir ilke imza attı ve 14 Şubat Sevgililer gününde bir gece düzenledi.

Topkapı Eresin Otelde düzenlenen 14 Şubat “BeşiktAŞK ” lılar gecesine Beşiktaş camiasından birçok tanıdık sima eşleriyle birlikte katıldı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın yeni transferi N'Koudou kimdir? Beşiktaş'ın yeni transferi N'Koudou kimdir?


Spor Spikeri Erdem Ulus’un açılış konuşmasını yaptığı gecenin sunuculuğunu şov dünyasının tanınmış isimlerinden Okan Karacan üstlendi ve davetlilere keyifli anlar yaşattı.


Gecede yılın en sevilen Beşiktaşlısı oyuncu ödülü, Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın dizisinin Mahir karakteriyle dikkatleri çeken ismi, oyuncu Ferit Aktuğ’a, Dernek Başkanı Bayram Serkan Kurtuluş tarafından verildi.


Geceye Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Eski yönetici ve Emniyet müdürü Affan Keçeci, Beşiktaş Divan kurulu üyesi Kadir Kılıç, Beşiktaş Tribünlerinin sevilen ismi Alen Markaryan, Besteleyip seslendirdiği Beşiktaş marşlarıyla dikkat çeken Dr Birol Can, 1903 Cemiyeti başkanı Masis Kuyumcu, yanı sıra birçok kongre ve dernek üyesi katıldı.


Beşiktaşlı başarılı oyuncu Olcay Şahan’ın gönderdiği video dev ekranda yayınlandı ve davetlileri coşturdu. Olcay Şahan, gecede bulunan Beşiktaşlıların Sevgililer gününü kutladı.


Gecenin sonunda Beşiktaş motifleriyle süslenmiş, dev bir pasta dernek üyeleri tarafından kesildi ve davetlilere dağıltıldı. Gece Beşiktaş marşlarıyla başlayıp aynı coşkuyla noktalandı.