14 Kasım Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın, erkek, yaşlı, genç futbolseveri peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

14 Kasım Pazar günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

11:00
Etimesgut Bld. - İzmir BB
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

13:00
Akhisarspor - Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

13:00
Tarsus İY - Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Diyarbekirspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Afjet Afyonspor - Turgutluspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Karşıyaka - Modafen
TFF 3. Lig
Yayın Yok

13:00
Elazığspor - Hendekspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

13:00
İnegölspor - Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

16:00
Amorebieta - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

16:00
Demokratik Kongo - Benin
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Madagaskar - Tanzanya
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

16:00
Kayserispor - Sivasspor
Hazırlık Maçı
A Spor

16:30
De Graafschap - SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie

17:00
Hırvatistan - Rusya
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tvS Sport 2, S Sport Plus

18:00
Girona - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

18:00
Ibiza - Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

18:45
ADO Den Haag - VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie

20:00
Ermenistan - Almanya
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv

20:00
Kuzey Makedonya - İzlanda
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport

20:15
Burgos - Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

20:15
Leganes - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Sao Paulo - Flamengo
Brezilya Serie A

22:00
Excelsior - Almere
Hollanda Eerste Divisie

22:45
İspanya - İsveç
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport

22:45
Portekiz - Sırbistan
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv, S Sport Plus

22:45
Yunanistan - Kosova
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok