14 Ağustos Cumartesi bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

14 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 13.08.2021 - 23:36 13.08.2021 - 23:43 Kartal Bakışı

14 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

14 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:15
Independiente Petroleros - Guabira
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

00:30
Guairena - Sol De America
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

01:00
Goias - Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:00
Audax Ital. - Santiago Wanderers
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

02:30
Charleston - Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Tampa Bay Rowdies - Hartford Athletic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Real Potosi - Blooming
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

02:45
River Plate - Nacional Asuncion
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:00
Puebla - Tigres
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:30
Remo - Vasco Da Gama
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

05:00
Juarez - Tijuana
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
SJ Earthquakes - Vancouver W.Caps
MLS
Bilyoner TV

06:00
SKA Khabarovsk - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

08:00
Sapporo - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Gangwon - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Chiba - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Sagamihara - Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Tochigi - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Yamaga - Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Geylang - Tanjong Pagar
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Young Lions - Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Ryukyu - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Hiroshima - Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Urawa - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Vegalta Sendai - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Iwata - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Machida - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Omiya Ardija - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Renofa Yamaguchi - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
V Varen Nagasaki - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Yenisey - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:30
Jeju United - Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Suwon - Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Jönköpings - Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Hobro - Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:30
Manchester Utd - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:30
Holstein Kiel - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1Tivibu Spor 2Bilyoner TV

14:30
Nürnberg - F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV

14:30
Sandhausen - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4Tivibu Spor 4Bilyoner TV

14:30
Peterborough - Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2Bilyoner TV

15:00
Sigma Olomouc - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:30
FC Vitebsk - Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Toulouse - Bastia
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00
Piast Gliwice - Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Malmö - Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Akropolis - Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Orgryte - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Sundsvall - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
F.Amager - Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Nykobing - Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Legion - Narva
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30
Augsburg - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2Bilyoner TV

16:30
Stuttgart - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1Tivibu Spor 4Bilyoner TV

16:30
Union Berlin - B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2Tivibu Spor 2Bilyoner TV

16:30
Wolfsburg - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

16:30
Shukura Kobuleti - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Burnley - Brighton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

17:00
Chelsea - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
Everton - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Leicester City - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Watford - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

17:00
Hull City - QPR
İngiltere Championship
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

17:00
Oulu - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
SJK - Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Kamaz - M.Lipetsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Orenburg - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dainava Alytus - Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:00
Karvina - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav - Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
St.Gilloise - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:30
Vizela - Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:30
Zhodino - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:30
Nizhny Novgorod - Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:30
Spartak Moskova - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Real Sociedad B - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00
Osasuna - Espanyol
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

18:00
Lille - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00
Domzale - Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Eskilstuna United - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Krasnodar 2 - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Neftekhimik - Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Admira - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
TSV Hartberg - SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Wolfsberger - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:30
Athletic Bilbao - Racing Santander
Hazırlık Maçı
Athletic Bilbao Youtube

18:30
Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Antofagasta - O'Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

18:30
Kalmar - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:45
Benevento - Spal
İtalya Kupası
Bilyoner TV

19:00
Telavi - Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Ilves - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

19:00
Cittadella - Monza
İtalya Kupası
Bilyoner TV

19:00
Sporting Cristal - Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Pohronie - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Slovan Bratislava - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kuban - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Volgograd - Baltika
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kristiansund - Stabaek
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Pohronie - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Slovan Bratislava - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kuressaare - Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:15
Fatih Karagümrük - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
İstanbulspor - Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

19:30
B.Dortmund - E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2Tivibu Spor 2Bilyoner TV

19:30
Norwich City - Liverpool
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

19:30
KAS Eupen - St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Seraing - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Dinamo Minsk - Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:45
Heracles - PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:55
Lokomotiv Zagreb - Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Benfica - Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Ajaccio - Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Guingamp - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Nancy - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Nimes - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Niort - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Quevilly Rouen - JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Rodez - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Sochaux - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Akhmat Grozny - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Rostov - CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Bohemians 1905 - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Girona - Amorebieta
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30
Cadiz - Levante
İspanya La Liga
Smart Spor 2Spor Smart 2Bilyoner TV

20:30
Mallorca - Real Betis
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

21:00
Fortuna Sittard - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Warta - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Deportes La Serena - Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

21:00
Sarpsborg 08 - Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:15
Ayacucho - U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Maribor - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Dynamo Dresden - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

21:45
Altay - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

21:45
Hatayspor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Denizlispor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 1

21:45
Balıkesirspor - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 2

21:45
Genk - Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Roma - Raja Casablanca
Hazırlık Maçı
Tivibu Spor

21:45
Verona - Catanzaro
İtalya Kupası
Bilyoner TV

21:45
RWDM - Mouscron
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:00
PSG - Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

22:00
Swansea - Sheffield Utd
İngiltere Championship
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

22:00
Ajax - NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Cagliari - Pisa
İtalya Kupası
Bilyoner TV

22:00
Hajduk Split - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Always Ready - Aurora
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:30
Braga - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

22:30
Cruzeiro - Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
CSA - Coritiba
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Ponte Preta - Confianca
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

23:00
Ponferradina - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

23:00
Alaves - Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

23:00
Bragantino - Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
Alianze Lima - Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

23:30
Union Espanola - Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@