13 Kasım Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın, erkek, yaşlı, genç futbolseveri peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

13 Kasım Cumartesi günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:00
Fenerbahçe - Galatasaray
TFF Elit U16 Ligi
FB TV

13:00
Bitexen Düzcespor - Iğdırspor
TFF 3. Lig
TRT Kürdi

13:00
Fatih Karagümrük - Kocaelispor
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

13:00
Ç.Rizespor - BB Erzurumspor
Hazırlık Maçı
Çaykur Rizespor Youtube

14:00
Galatasaray - Bursaspor
Hazırlık Maçı
Bursaspor Youtube

14:00
Olimp Dolgoprudny - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi

14:00
Spartak Moskova 2 - Kuban
Rusya FNL Ligi

14:00
Tekstilshtik - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi

14:00
Volgar Astrakhan - Volgograd
Rusya FNL Ligi

14:30
Fenerbahçe - Galatasaray
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

15:00
Port Vale - Bradford City
İngiltere EFL league 2
Bein Sports 2

15:00
M.Lipetsk - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi

16:00
Malavi - Kamerun
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Zambiya - Moritanya
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Alania Vladikavkaz - Yenisey
Rusya FNL Ligi

16:00
Fakel Voronej - Orenburg
Rusya FNL Ligi

17:00
Bosna Hersek - Finlandiya
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv, S Sport Plus, S Sport

17:00
Türkiye - Letonya
UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Yayın Yok

17:30
Antalyaspor - Samsunspor
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:00
Valladolid - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

18:00
Ipswich Town - Oxford United
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 2

18:00
Baltika - Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi

18:00
Arbroath - Queen of South
İskoçya Championship

18:00
Ayr - Partick
İskoçya Championship

18:00
Hamilton - Raith
İskoçya Championship

18:00
Inverness - Dunfermline
İskoçya Championship

18:00
Morton - Kilmarnock
İskoçya Championship

18:30
Eindhoven - Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie

19:00
Ekvator Ginesi - Tunus
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Liberya - Nijerya
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Yeşil Burun Adaları - Orta Afrika Cumhuriyeti
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Göztepe - Manisa FK
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

20:00
Türkiye - Cebelitarık
2022 Dünya Kupasi Eleme
TRT 1, CBC Sport

20:00
Norveç - Letonya
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv, S Sport Plus, S Sport

20:15
Eibar - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

20:15
Mirandes - Huesca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Fildişi Sahili - Mozambik
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

22:00
Guarani - Avai
Brezilya Serie B

22:30
Las Palmas - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:30
Longford - Waterford
İrlanda Premier Ligi

22:45
Belçika - Estonya
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

22:45
Fransa - Kazakistan
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv

22:45
Karadağ - Hollanda
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport

23:00
Atletico GO - Santos
Brezilya Serie A