12 Kasım Cuma bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın, erkek, yaşlı, genç futbolseveri peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

12 Kasım Cuma günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Ekvador - Venezuela
2022 Dünya Kupasi Eleme

01:00
Ponte Preta - Botafogo SP
Brezilya Serie B

01:00
Sampaio Correa - Vila Nova
Brezilya Serie B

01:00
Flamengo - Bahia
Brezilya Serie A

02:00
Paraguay - Şili
2022 Dünya Kupasi Eleme

03:30
Brezilya - Kolombiya
2022 Dünya Kupasi Eleme

05:00
Peru - Bolivya
2022 Dünya Kupasi Eleme

11:15
Cebelitarık Milli Takımı
Basın Toplantısı
Spor Smart, Smart Spor HD

16:00
Burkina Faso - Nijer
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Cibuti - Cezayir
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

17:00
Stefan Kuntz
Basın Toplantısı
TRT Spor, A Spor, beIN Sports Haber, Spor Smart, Smart Spor HD

17:00
Yunanistan - Belarus
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

18:00
Milli Takım
Antrenman
TRT Spor, A Spor, beIN Sports Haber

19:00
Gabon - Libya
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Gine - Gine Bissau
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

20:00
Moldova - İskoçya
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport

20:00
Norveç - Finlandiya
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

20:00
İsveç - Bosna Hersek
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

20:00
Sırbistan - Faroe Adaları
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

20:00
Rusya - Slovakya
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

20:00
Azerbaycan - Avusturya
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

22:00
Angola - Mısır
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

22:00
Sudan - Fas
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

22:00
Belçika - Türkiye
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri
A Spor

22:45
Avusturya - İsrail
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

22:45
İngiltere - Arnavutluk
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus

22:45
İtalya - İsviçre
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport, CBC Sport

22:45
Bohemians 1905 - Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi

22:45
Derry City - Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi

22:45
St. Patricks - Finn Harps
İrlanda Premier Ligi

23:00
Sporting Gijon - Real Sociedad B
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

23:00
Oss - Helmond
Hollanda Eerste Divisie