11 Temmuz Pazar bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları...

11 Temmuz Pazar bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçmek isteyenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 11.07.2021 - 00:28 11.07.2021 - 00:35 Kartal Bakışı

11 Temmuz Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

11 Temmuz Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Royal Pari - Wilstermann
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

01:00
Confianca - Vitoria
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
America Mineiro - Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:00
Sao Paulo - Bahia
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:00
Sport Recife - Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

02:00
Charlotte Independence - Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Hartford Athletic - New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Atlanta United 2 - Sporting Kansas 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Birmingham Legion - Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Brezilya - Arjantin
Copa America Final
Kontra YoutubeHaber GlobalBilyoner TV

03:00
FC Tulsa - Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
OKC Energy - Indy Eleven
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Oakland Roots - Las Vegas Lights
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

06:00
Sacramento Republic - Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:30
Broadmeadow - Valentine
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

07:30
Edgeworth - Charlestown Azzurri
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

07:30
Wollongong Wolves - APIA Tigers
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

08:00
Eastern Lions - Avondale FC
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

08:00
Heidelberg - Bentleigh
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

08:00
St.Albans - Dandenong
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

08:00
Sydney Utd - Rockdale
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

09:00
Brisbane U21 - Queensland Lions
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

09:00
Logan Lightning - Sunshine Coast
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

09:00
Fukushima - Imabari
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Port Melbourne Sharks - Hume City
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

10:00
Azul Claro Numazu - Tegevajaro Miyazaki
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

11:00
Olympic - Moreton Bay Utd
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

11:00
Redlands - Eastern Suburbs
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

11:30
Sydney U21 - Blacktown
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

12:00
Hiroshima - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Tokushima - Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Albirex Niigata - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Blaublitz - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Kofu - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
V Varen Nagasaki - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Yamagata - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Ryukyu - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kanazawa - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kitakyushu - Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kusatsu - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Machida - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Renofa Yamaguchi - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kumamoto - Grulla Morioka
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Nagano - YSCC
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

16:00
Helsingborg - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Hammarby - Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Brommapojkarna - Lulea
İsveç Division 1
Bilyoner TV

16:00
Sollentuna - Umea
İsveç Division 1
Bilyoner TV

16:00
Ham Kam - Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Valerenga - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

17:00
Juventude - Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

17:00
Pitea - Sylvia
İsveç Division 1
Bilyoner TV

17:00
Y.Diyarbakırspor - Iğdırspor
Bölgesel Amatör Ligi
TRT Kürdi

18:00
Sandvikens - Hudiksvalls
İsveç Division 1
Bilyoner TV

18:00
M.Lipetsk - Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:30
Haka - KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Honka - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Jaro - Ekenas
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Mikkeli - Rovaniemi
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Elfsborg - Örebro
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Östersunds - Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Molde - Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Hegelmann Litauen - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

21:00
Almagro - Deportivo Moron
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Club A. Guemes - All Boys
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Guillermo Brown - Atletico Rafaela
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Deportivo Santamarina - Ferro Carril Oeste
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:10
Gimnasia Mendoza - Temperley
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

22:00
İtalya - İngiltere
UEFA Euro 2020 Final
TRT 1, Idman TV, İçtimai TV

22:00
Belgrano - Agropecuario
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

22:00
Always Ready - A. Palmaflor Vinto
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

23:10
Almirante Brown - Tigre
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@