11 Nisan Pazar bugün hangi maçlar var? İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e, Almanya Bundesliga'dan İspanya La Liga'ya, Fransa Ligue One'dan Hollanda Eredevisie'ye ve tabiki bizlerin Türkiye Süper Ligi'e kadar Avrupa ve Dünya liglerinden nefis maçlar futbol severleri bekliyor. Bugün oynanacak ve tv'den ekranlara canlı olarak aktarılacak maçları sizlerle paylaşarak kaçırmadan seyretmenizi sağlıyoruz. Bugün hangi maçlar var sualinin cevabını arayan, elinde kumansı, yanında abur cuburu ile tv karşısına kurulan futbol severler haberimiz sizler için...

12 NİSAN BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? SORUSUNUN YANITI BURADA....

İşte 11 NİSAN hangi maçlar var sorusunun yanıtları... 

00:30
Df. Justicia - Talleres Cordoba
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

01:00
Emelec - LDU Quito
Ekvador Primera
Bilyoner TV

01:00
Atlas - Leon
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

01:15
Sol De America - Nacional Asuncion
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

01:30
Audax Ital. - Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:00
Racing Club - CA Independiente
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:00
Cruz Azul - Guadalajara
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:30
Olimpia Asuncion - 12 de Octubre
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

07:05
Sapporo - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Machida - Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamaga - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Tochigi - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Mito - Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kanazawa - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Vegalta Sendai - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Tokyo - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Oita - Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Sagan Tosu - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Ehime - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Urawa - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Jeju United - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

10:30
Suwon City - Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Vissel Kobe - Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV

11:00
Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:05
Wellington Phoenix - Western United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 3 Bilyoner TV

12:30
Albirex Niigata - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Geylang - Lion City
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:00
Jeonbuk - Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:15
De Graafschap - G.A. Eagles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

13:15
Utrecht - Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

13:30
Inter - Cagliari
İtalya Serie A
Bein Sports 4 CBC Sport Bilyoner TV

13:30
Sivasspor - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Burnley - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

14:00
Arsenal Tula - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Orgryte - Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Akropolis - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Rennes - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

14:00
Dinamo Minsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:30
Genk - St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor Bilyoner TV

14:30
Wurzburger Kickers - Nurnberg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Osnabruck - Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Hannover 96 - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

15:00
Sakaryaspor - Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Karacabey Bld. - Elazığspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Hekimoğlu - Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Malaga - Albacete
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

15:00
Villarreal - Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:30
LASK - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
Sturm Graz - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
Groningen - Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
VVV Venlo - PSV
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

16:00
Kayserispor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Ankaragücü - Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Ümraniyespor - Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00
Juventus - Genoa
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

16:00
KGHM Zaglebie - Podbeskidzie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Reggina - Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Verona - Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

16:00
Sampdoria - Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

16:00
Lens - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Trelleborgs - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Brest - Nimes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Jönköpings - Vasalunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Zira - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Gomel - Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Nice - Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
St. Etienne - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Slaven Belupo - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Halmstads - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:05
West Ham - Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

16:30
Schalke 04 - Augsburg
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Dinamo Moskova - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Sochi - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Vaduz - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dunajska Streda - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Gil Vicente - Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:00
Young Boys - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
FC Zurich - Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Real Zaragoza - Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00
Club Brugge U23 - Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

17:00
Waasland Beveren - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Teplice - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Valencia - Real Sociedad
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:30
Santa Clara - CD Nacional
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:45
RKC Waalwijk - Ajax
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

18:00
Slavia Mozyr - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:05
Monaco - JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:05
Istra 1961 - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:15
Karabağ - Sumqayit
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
Tottenham - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

18:30
Elfsborg - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Norrkoping - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Lech Poznan - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
BB Erzurumspor - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Adanaspor - Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00
Lokomotiv Moskova - Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Köln - Mainz
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

19:00
Roma - Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports 2 Bilyoner TV

19:15
Sabadell - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Mirandes - UD Logrones
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Mallorca - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Anderlecht - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

19:30
Slavia Prag - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

19:30
Valladolid - Granada
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30
Braga - Belenenses
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Amiens - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Toluca - Monterrey
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

20:00
Venezia - Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:00
Shakhtyor Soligorsk - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Argentinos Jrs. - Cordoba
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:00
Patronato - Gimnasia
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:10
Lokomotiv Zagreb - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Sheffield Utd - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

21:00
Lommel - St.Gilloise
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:00
Zaragoza - Valencia Basket
İspanya Basketbol Ligi
Bilyoner TV

21:45
Beerschot - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Fiorentina - Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00
Sporting Lisbon - Famalicao
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

22:00
Deportes La Serena - Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:00
Espanyol - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

22:00
Real Betis - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Lyon - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:15
Rosario Central - Banfield
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV