11 Kasım Perşembe bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

11 Kasım Perşembe günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:10
Avustralya - Suudi Arabistan
2022 Dünya Kupasi Eleme
Spor Smart, Smart Spor HD

14:00
Güney Kore - BAE
2022 Dünya Kupasi Eleme
Smart Spor 2, Spor Smart 2

14:00
Beşiktaş - Shkupi
Hazırlık Maçı
A Spor

15:00
Lübnan - İran
2022 Dünya Kupasi Eleme
Spor Smart, Smart Spor HD

15:00
Vietnam - Japonya
2022 Dünya Kupasi Eleme

15:00
Kuzey Makedonya - Ukrayna
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

16:00
Etiyopya - Gana
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Tanzanya - Demokratik Kongo
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

16:00
Uganda - Kenya
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

17:00
Milli Takım
Antrenman
TRT Spor, A Spor, beIN Sports Haber

18:00
Çin - Umman
2022 Dünya Kupasi Eleme
Spor Smart, Smart Spor HD

19:00
Benin - Madagaskar
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Kongo - Namibya
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

19:00
Ruanda - Mali
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

20:00
Gürcistan - İsveç
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport 2, S Sport Plus

20:00
Rusya - Güney Kıbrıs
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

20:00
Azerbaycan - Lüksemburg
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport, CBC Sport

20:00
Irak - Suriye
2022 Dünya Kupasi Eleme
Spor Smart, Smart Spor HD

20:00
Hırvatistan - Estonya
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

21:00
San Marino - İsrail
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

22:00
Güney Afrika - Zimbabve
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

22:00
Togo - Senegal
2022 Dünya Kupasi Eleme
FIFA Youtube

22:00
İngiltere - Çekya
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

22:45
Almanya - Liechtenstein
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

22:45
İrlanda - Portekiz
2022 Dünya Kupasi Eleme
UEFA.tv

22:45
Malta - Hırvatistan
2022 Dünya Kupasi Eleme
Yayın Yok

22:45
Yunanistan - İspanya
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport Plus, S Sport

22:45
Romanya - İzlanda
2022 Dünya Kupasi Eleme
S Sport 2, S Sport Plus

22:45
Fransa - Ermenistan
UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Bein Sports 2