11 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

11 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar sorusuyla tv başına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 11.09.2021 - 09:46 11.09.2021 - 09:50 Kartal Bakışı

11 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, futbol izleyicileri için televizyonlardan yayınlanıyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın erkek yaşlı genç insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

11 Eylül Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

10:00
Anyang - Gyeongnam
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:30
Incheon - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Cerezo Osaka - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Kashima Antlers - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Yokohama FC - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Albirex Niigata - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Chiba - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Mito - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Verdy - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Albirex Niigata - Geylang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Hougang - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Oita - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:30
Bucheon - Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

12:30
Kazakistan - Türkiye
Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri
Beach Soccer TV

12:30
Kyoto - Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Hiroshima - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Sagan Tosu - Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Suwon - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Narva - Tulevik
Estonya Premium Liga
Soccernet YoutubeBilyoner TV

13:00
Kitakyushu - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Okayama - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Renofa Yamaguchi - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
V Varen Nagasaki - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:30
Warta - Termalica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Orgryte - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Trelleborgs - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Lokomotiv Moskova - Samara
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Crystal Palace - Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:30
Hannover 96 - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

14:30
Ingolstadt - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2Tivibu Spor 4Bilyoner TV

14:30
Karlsruhe - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2Tivibu Spor 2Bilyoner TV

14:30
St.Johnstone - Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport PlusBilyoner TV

14:50
Isloch Minsk - Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:00
Vendsyssel - Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Dziugas Telsiai - Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Alessandria - Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Como - Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Frosinone - Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Spal - Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Borussia Dortmund 2 - Magdeburg
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:30
Aus Lustenau - Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30
St.Polten - Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Empoli - Venezia
İtalya Serie A
Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00
VPS - PK 35
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Malmö - Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Sirius - Östersunds
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Jönköpings - Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Landskrona - Gais
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Vasteraas - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Kalju - Kuressaare
Estonya Premium Liga
Soccernet YoutubeBilyoner TV

16:00
Asane - Ham Kam
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bryne - Aalesund
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Grorud - Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Ranheim - Ull Kisa
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Raufoss - Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Start - KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Strommen - Jerv
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Cracovia Krakow - Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30
B.Leverkusen - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4Tivibu Spor 2Bilyoner TV

16:30
Freiburg - Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 4Bilyoner TV

16:30
Greuther Fürth - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 3Bilyoner TV

16:30
Hoffenheim - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30
Union Berlin - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30
Ümraniyespor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 1

16:30
Zenit - Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Kamaz - Orenburg
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:50
FC Minsk - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Arsenal - Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Brentford - Brighton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

17:00
Leicester City - Manchester City
İngiltere Premier Lig
A SporS Sport PlusS Sport

17:00
Manchester Utd - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Southampton - West Ham
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

17:00
Watford - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Real Sociedad B - Eibar
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

17:00
Fatih Karagümrük - Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Konyaspor - Altay
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Eyüpspor - Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 2

17:00
Cruzeiro - Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Celtic - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Dundee FC - Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Motherwell - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
St.Mirren - Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Sabah Bakü - Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Haka - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
HIFK Helsinki - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Honka - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Ilves - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Inter Turku - HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
KuPS - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Jaro - Mikkeli
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
KPV - Jippo
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Akranes - Leiknir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

17:00
Akureyri - Fylkir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

17:00
Keflavik - KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Teplice - Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Fastav Zlin - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Blackpool - Fulham
İngiltere Championship
Bilyoner TV

17:15
KAS Eupen - Antwerp
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:15
Ternana - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:30
Twente - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:30
Paços Ferreira - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:45
Al Urooba - Dubai
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:45
Bani Yas - Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

18:00
PSG - Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00
Eskilstuna United - Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Dinamo Zagreb - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
NK Celje - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Arges - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
WSG Tirol - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Wolfsberger - TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
NK Celje - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:15
Panetolikos - Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Jagiellonia - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:50
Rukh Brest - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:00
Napoli - Juventus
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

19:00
Karşıyaka - İçel İY
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
AD Cantolao - Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Nevezis Kedainiai - FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
Michalovce - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
SKF Sered - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zilina - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Spartak Moskova - Khimki
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Luzern - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Michalovce - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
SKF Sered - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zilina - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:15
Las Palmas - Ibiza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15
Mirandes - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15
Keşla - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:30
Leipzig - Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4Tivibu Spor 2Bilyoner TV

19:30
Chelsea - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

19:30
Levante - Rayo Vallecano
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

19:30
Zulte Waregem - Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Crotone - Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner TV

19:45
Cambuur - G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:45
Zwolle - Ajax
Hollanda Eredivisie
Uçankuş TVS Sport PlusBilyoner TV

20:00
Beşiktaş - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Kayserispor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Manisa FK - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

20:00
Adanaspor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

20:00
Santa Clara - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

20:00
Ajaccio - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Amiens - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Auxerre - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Caen - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
JDA Dijon - Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Dunkerque HB - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Grenoble - Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Valenciennes - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Al Jazira - Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

20:00
Al Ittihad - Ajman Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

20:00
Vikingur Reykjavik - Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

20:00
Viktoria Plzen - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:00
OFK Petrovac - Decic
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

20:00
Zeta - Jezero
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

20:05
Rijeka - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:30
Panathinaikos - Smyrnis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:50
Gomel - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Botosani - Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00
Virton - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:00
Slask Wroclaw - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
FK Podgorica - Rudar
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

21:00
Mornar - Iskra
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

21:15
Ayacucho - Cusco
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Mura - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Mura - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Hamburg - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

21:30
Longford - Dundalk
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:30
Young Boys - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Atalanta - Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusCBC SportBilyoner TV

22:00
Monaco - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

22:00
Athletic Bilbao - Mallorca
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

22:00
Amorebieta - Burgos
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

22:00
AZ Alkmaar - PSV
Hollanda Eredivisie
S Sport PlusBilyoner TV

22:00
Atletico Mineiro - Atletico PR
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Royal Pari - San Jose
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:30
Colorado Rapids - LA Galaxy 2
MLS
Bilyoner TV

22:30
Botafogo SP - Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Sampaio Correa - Operario
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

23:00
Juventude - Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:00
Breidablik - Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

23:30
Alianza Huanuco - Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@