10 Temmuz Cumartesi bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları...

10 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçmek isteyenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 10.07.2021 - 00:07 10.07.2021 - 00:16 Kartal Bakışı

10 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

10 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

01:00
Londrina - Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Vasco Da Gama - Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:30
Cincinnati - Columbus Crew
MLS
Bilyoner TV

02:30
Tomayapo - Independiente Petroleros
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

03:00
Kolombiya - Peru
Copa America
Kontra Youtube, Haber Global

03:30
Goias - Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

04:30
New Mexico - Colorado Springs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Real Monarchs - El Paso Locomotive
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:15
Devonport - Glenorchy Knights
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

07:30
Riverside Olympic - South Hobart
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

07:30
Lambton J. - Adamstown Rosebud
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

08:30
Adelaide Raiders - Blue Eagles
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
Sturt Lions - Croydon
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
Sutherland - Manly Utd
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

09:30
Launceston - Clarence Zebras
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

09:30
Olympia Warriors - Kingborough Lions
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

10:00
Armadale - Rockingham City
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Bayswater City - Perth Glory
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Cockburn City - Perth Glory U21
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Gwelup Croatia - Balcatta
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Inglewood - Floreat Athena
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Joondalup - Sorrento
Avustralya NPL Batı Avustralya
Bilyoner TV

10:00
Lake Macquarie - Newcastle Olympic
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

10:00
Weston Workers - Maitland
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

10:30
Adelaide City - Campbelltown City
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

11:00
Fujieda MYFC - Tottori
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

11:00
Dukla Prag - Varnsdorf
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

11:00
Opava - Tatran Liptovsky
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

11:30
Gold Coast - Peninsula
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

11:30
Adelaide Olympic - Cumberland Utd
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

11:30
Mas Toborsko - Teplice
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

11:30
Jihlava - Brno
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

12:00
Yokohama Marinos - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Druitt Town Rangers - Marconi
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

12:00
Northbridge Bulls - Sydney Olympic
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

12:00
Mlada Boleslav - MFK Chrudim
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

12:00
S&B Vlasim - Ceske Budejovice
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

12:15
Capalaba - Brisbane Strikers
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

12:30
Magpies Crusaders - Gold Coast Knights
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

13:00
Adelaide U21 - South Adelaide
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

13:00
NE Metrostars - Adelaide Comets
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

13:00
Oita - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Vegalta Sendai - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kagoshima Utd - Toyama
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Vanraure - Kamatamare
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

15:00
Dalkurd - Taby
İsveç Division 1
Bilyoner TV

15:00
Lunds - Qviding
İsveç Division 1 Södra
Bilyoner TV

15:00
Nordsjaelland - Antwerp
Hazırlık Maçı
FC Nordsjaelland Youtube

16:00
Malmö - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Akron Togliatti - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Operario - Brasil de Pelotas
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Jippo - MuSa
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
KPV - Klubi 04
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
PK 35 - Gnistan
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
VPS - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Hammarby - Haninge
İsveç Division 1
Bilyoner TV

17:00
Örebro - Assyriska FF
İsveç Division 1
Bilyoner TV

17:00
Atvidabergs - Ljungskile
İsveç Division 1 Södra
Bilyoner TV

17:00
Oskarshamns - Assyriska IK
İsveç Division 1 Södra
Bilyoner TV

17:00
Osterlen FF - Utsiktens
İsveç Division 1 Södra
Bilyoner TV

17:00
Skövde - Linkoping City
İsveç Division 1 Södra
Bilyoner TV

17:00
Kamaz - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Orenburg - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - AS Trencin
Hazırlık Maçı
StarMedia TV Youtube

17:00
Osnabruck - PSV
Hazırlık Maçı
PSV Eindhoven Youtube

17:00
Wolfsburg - Hansa Rostock
Hazırlık Maçı
Wolfsburg Youtube

17:00
Jeonbuk - G Osaka
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

17:30
Kuban - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Fakel Voronej - Baltika
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Neftekhimik - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Spartak Moskova 2 - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Duisburg - Köln
Hazırlık Maçı
FC Köln Youtube

18:00
AZ Alkmaar - Anderlecht
Hazırlık Maçı
AZ Alkmaar Youtube

18:30
AIK Stockholm - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Veles Moskova - Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Galatasaray - Kasımpaşa
Hazırlık Maçı
Spor Smart, Smart Spor HD

19:00
Volgograd - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mjondalen - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Rosenborg - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sandefjord - Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Viking - Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Dziugas Telsiai - Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

20:00
Gefle - Karlstad
İsveç Division 1
Bilyoner TV

20:00
CFR Cluj - Uni. Craiova
Romanya Kupası
Bilyoner TV

21:00
Final
TFF Elit U19 Ligi Final
A Spor

21:00
Brann - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Atletico Atlanta - Mitre Santia
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Brown Adrogue - Independiente Rivadavia
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Def. de Belgrano - Tristan Suarez
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Nueva Chicago - Alvarado
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:15
San Telmo - Gimnasia Jujuy
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Longford - Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:30
Aurora - San Jose
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

21:30
Real Potosi - The Strongest
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:30
Botafogo SP - Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Gremio - Internacional
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:30
Palmeiras - Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:00
Atletico PR - Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
Arturo Fernandez Vial - Coquimbo Unido
Şili Kupası
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@