Bugünkü maçları seyretmek, tv karşısında futbol keyfini yaşamak isteyen futbol izleyicileri için bugün hangi maçlar var sorusunu haberimizde yanıtladık. Yeşil sahalardan oturma odalarına taşınan futbol, sevenleri için vazgeçilmez bir tutkudur. Milyonlarca kadın, erkek bir topun peşinde koşanları, golleri, asistleri, pasları, faulleri izler, hop oturur, hop kalkar. Gerek Avrupa'dan gerekse diğer kıtalardan uluslararası veya ülke lig maçları televizyon kanalları sayesinde evlere gelir. Peki bugün (10 Nisan Cumartesi) hangi maçlar var?

İşte bugün hangi maçlar var sorusuna verilen yanıt... Bugünkü maçlar...

01:00
Manta - Tecnico Universitario
Ekvador Primera
Bilyoner TV

01:15
Indep. Valle - Gremio
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:00
CA Platense - San Lorenzo
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:30
Necaxa - Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Juarez - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

07:00
Blaublitz - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kofu - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kusatsu - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Gangwon - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Iwata - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Hiroshima - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:05
Newcastle Jets - Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

09:00
Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Verdy - Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:05
Sydney FC - Melbourne City
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:30
FC Seoul - Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:10
Adelaide United - WS Wanderers
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

12:30
Balestier Khalsa - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Young Lions - Tanjong Pagar
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:00
Seongnam - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Hatayspor - Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Bandırmaspor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz Bein Sports Max 2

13:30
Altay - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

14:00
Erzgebirge Aue - St. Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:00
Holstein Kiel - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:00
Paderborn - Bochum
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

14:00
Isloch Minsk - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00
Khimki - Tambov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Millwall - Swansea
İngiltere Championship
Bein Sports 4 Bilyoner TV

14:30
Manchester City - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

15:00
Ponferradina - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

15:00
Virtus Entella - Salernitana
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Lecce - Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Cremonese - Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Ascoli - Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Brescia - Pescara
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Getafe - Cadiz
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00
Pribram - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Karvina - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Jablonec - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Qabala - Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Ç.Rizespor - Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Samsunspor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00
Pogon Szczecin - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Landskrona - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Spezia - Crotone
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

16:00
Falkenbergs - Gais
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Troyes
Fransa Ligue 2
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

16:00
Slutsk - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Malmö - Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:30
Werder Bremen - Leipzig
Almanya Bundesliga
S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Ufa - Akhmat
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Hertha Berlin - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
E.Frankfurt - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
A Spor S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Bayern Münih - Union Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Bala Town - TNS
Galler Cymru Premier Lig
Sgorio Youtube

17:00
Dundee FC - Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Metz - Brest Bretagne
Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi
EHF TV

17:00
Frosinone - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Real Oviedo - Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00
Raith - Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Queen of South - Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Maritimo - Farense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:00
Ayr - Dunfermline
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Liverpool - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

17:00
QPR - Sheffield W.
İngiltere Championship
Bein Sports 2 Bilyoner TV

17:00
Derby County - Norwich City
İngiltere Championship
Bein Sports 4 Bilyoner TV

17:00
Banik Ostrava - Opava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sabah Baku - Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:15
Cercle Brugge - Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:15
Athletic Bilbao - Alaves
İspanya La Liga
D Smart Youtube Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:30
Boavista - Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:00
Strasbourg - PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:30
Örebro - Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Warta - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Parma - Milan
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00
Rostov - Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Akhisarspor - Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00
Galatasaray - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Lugano - FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:15
Rayo Vallecano - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30
Stuttgart - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

19:30
Mechelen - Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Slovacko - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

19:30
Crystal Palace - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

19:30
Eibar - Levante
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:45
Heracles - Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

20:00
Godoy Cruz - Arsenal Sarandi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:00
Tondela - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus Bilyoner TV

20:00
Brest - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:15
Indep. Valle - Universidad Catolica
Ekvador Primera
Bilyoner TV

21:00
Valenciennes - Chambly
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Pau - Clermont
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Nancy - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Le Havre - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Grenoble - Caen
Fransa Ligue 2
Bein Sports 2 Bilyoner TV

21:00
Chateauroux - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Niort - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:30
Luzern - Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Seraing - Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:45
KAA Gent - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Udinese - Torino
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:00
Montpellier - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00
Real Madrid - Barcelona
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Zwolle - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:15
Estudiantes Río Cuarto - Aldosivi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

22:30
CSD Macara - Nueve de Octubre
Ekvador Primera
Bilyoner TV

22:30
Paços Ferreira - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV