10 milyon Euro'yu gözden çıkardılar

Dış transferde şu ana kadar Dusco Tosic, iç transferde de Atiba Hutchinson'a imza attıran Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş ile yardımcısı Tamer Tuna'nın bir araya gelerek, takımı masaya yatıracak.

GÜNDEM 17.06.2015 - 16:47 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
Beşiktaş ile sözleşme imzaladıktan sonra kısa bir tatile çıkan Şenol Güneş'in İstanbul'a geleceği ve yeni yardımcısı Tamer Tuna ile bir araya gelerek hem geçtiğimiz sezon Beşiktaş'da forma giyen oyuncuların performanslarını değerlendirecekleri hem de yeni sezon planlamasına başlayacakları öğrenildi. 
 
Transfer çalışmalarının ne yönde devam ettiği hakkında yönetimle de bir araya gelecek olan ikilinin, bu konudaki isteklerini de bir kez daha iletecek. 
 
Transfer çalışmalarına devam eden siyah-beyazlı yönetimin özellikle yurt dışındaki temaslarına yoğunlaştığı öğrenildi. 
 
Dış Transferden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları'nın, yönetim ve teknik heyetin belirlediği isimler hakkında girişimlerini hızlandırdığı ve önümüzdeki birkaç gün içinde sonuç alacakları belirtildi. 
 
Dnipro ile sözleşmesi biten Evgen Konoplyanka'yı kadrosuna katmaya çalışan Beşiktaşlı yöneticilerin, 4 yıllık sözleşme için yaklaşık 10 milyon Euro'yu gözden çıkarttığı öğrenildi. 
 
Oyuncunun ailesinin daha önceden İstanbul'a gelerek hem tesisleri hem de inşaatı süren Vodafone Arena'yı incelediği ve Konoplyanka'ya olumlu referans verdiği ifade edildi. Ancak oyuncunun yine de düşünmek için süre istediği bildirildi. 
 
Ayrıca Kasımpaşa formasını giyen Ryan Babel ile de görüşen siyah beyazlı yönetimin Hollandalı futbolcuyla her konuda anlaştığı gelen bilgiler arasında. Beşiktaş yönetimi 29 yaşındaki futbolcuya bonservisini alıp gelmesini ve bu şekilde transferin bitebileceğini söyledi.
 
LİGTV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@