Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Biliç, Torku Konyaspor maçı öncesi oyuncularını uyardı.

Gözden kaçırmayın

Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda

“Rakibimiz son 2 maçını 5-0’lık skorlarla kaybetti. Bu da onları normalden daha tehlikeli bir hale getiriyor. Bizi yenip çıkışa geçmek isteyeceklerdir. İyi konsantre olmalı ve yüksek seviyede performans göstermeliyiz.”
 
BEŞİKTAŞ’IN hocası Slaven Biliç, Torku Konyaspor deplasmanından çekiniyor... Kritik maç öncesi oyuncularıyla toplantı yapan Hırvat teknik adam, yeşil-beyazlı takımın son 2 haftada yediği 10 gole aldanmamaları gerektiğini söyledi. 
 
BİLİÇ, “Torku Konyaspor önce G.Saray’a ardından G.Birliği’ne 5-0 yenildi. Bu onları kötü bir takım yapmadığı gibi aksine normalden daha tehlikeli bir hale getiriyor. Çünkü bizi yenip çıkışa geçmek isteyecekler. Rakibi asla küçümsemeyin çünkü gerçekten önemli oyuncuları olan ciddi bir takım. Çok iyi konsantre olmamız gerek. Yüksek seviyede performans göstermeliyiz. Aksi halde bize büyük zorluk çıkartabilirler. 
 
‘ATMOSFERİ BİLİYORSUNUZ’
 
İLK yarının sonuna sadece 2 hafta kaldı ve ligde iyi bir pozisyondayız. Çok yoğun bir maç takviminin içerisindeyiz ancak biraz daha kendinizi zorlamanızı istiyorum. Gelecek hafta oynayacağımız G.Saray derbisini aklınızdan çıkarın ve sadece önümüzdeki maça odaklanın. Bu hafta kazanırsak G.Saray maçına avantajlı bir şekilde çıkacağız. 
 
KONYA’DA bu sezon ev sahibi olarak bir maç oynadık. Belki de en iyi performanslarınızdan birini orada sergilediniz ve Trabzonspor’u mağlup ettik. Tanıdığınız, bildiğiniz bir atmosfer. Taraftarımız bizi yalnız bırakmayacaktır. Maçı kazanalım, serimizi devam ettirelim ve yılı lider noktalayalım. Eğer odaklanır, birlikte hareket eder, birbirinize yardımcı olursanız bunu başaramamamız için hiçbir neden yok” ifadelerini kullandı.