1 Mayıs Cumartesi günkü maçlar, futbol severler için televizyonlardan yayınlanıyor. Serie A'dan Premier Lig'e, Bundesliga'dan, La Liga'ya, Ligue One'dan Eredivisie'ye kadar tabiki Türkiye Süper Ligi'mizden günün maçları ekranlarda... 

Bugün hangi maçlar var, günün maçları neler sorularının yanıtlarını alan, bir elinde kumandası tv karşısına oturanlar haberimiz sizler için... Bugünkü futbol maçlarının, günün maçlarının yayın listesi haberimizde... 

Güzel paslar, enfes çalımlar, harika goller, akrobatik kurtarışların olduğu maçları izlemek isteyen futbol severler bugünkü maçlar için tv karşısında koltuğuna kuruluyor. Peki 1 Mayıs Cumartesi bugün hangi maçlar var, günün maçları neler?

İşte bugünkü maçlar, günün maçları sorularına verilen cevap...

02:00
Sport Boys - Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

03:30
Necaxa - Atlas
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Juarez - Toluca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

08:00
Suwon City - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:05
Perth Glory - Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

10:05
Brisbane Roar - Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:30
Suwon - Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:10
WS Wanderers - Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00
Ulsan - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Eskişehirspor - Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

14:00
Maç Günü
Futbol Programı
A Spor

14:00
Volgograd - Akhmat
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Rubin Kazan - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Khimki - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Norrby - Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Neman - Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00
Hvidovre IF - Skive IK
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:30
Crystal Palace - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

14:30
Sheffield W. - Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

15:00
Eibar - Alaves
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00
Erbaaspor - Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:30
Dunajska Streda - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00
Altınordu - Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports Max 2

16:00
Ümraniyespor - Altay
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00
Samsunspor - Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 3

16:00
Keçiörengücü - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00
İstanbulspor - Boluspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 4

16:00
Giresunspor - Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 2

16:00
Bandırmaspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00
Adana Demirspor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor HD Bein Sports 1

16:00
Legia Varşova - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Verona - Spezia
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Falkenbergs - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Akropolis - Sundsvall
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Sirius - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

16:00
Zhodino - FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:30
CSKA Moskova - Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Livingston - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
St.Mirren - Hamilton
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Motherwell - Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Girona - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00
Hibernian - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Dundee United - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Brighton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport

17:00
Swansea - Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:15
Elche - Atletico Madrid
İspanya La Liga
D Smart Youtube S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:30
Heracles - VVV Venlo
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:30
Gil Vicente - Farense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:00
Michalovce - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Senica - Nitra
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
PSG - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:00
AS Trencin - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Orgryte - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Sputnik - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:30
Hammarby - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Pogon Szczecin - Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Crotone - Inter
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00
Deportivo Binacional - Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Krasnodar - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:15
Almeria - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Mallorca - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30
Huesca - Real Sociedad
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30
Seraing - Waasland Beveren
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Chelsea - Fulham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

19:45
Fortuna Sittard - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

20:00
BATE Borisov - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00
Portimonense - Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Santa Clara - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:30
Beşiktaş - Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:00
Niort - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Lech Poznan - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Vitesse - Zwolle
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

21:00
Hajduk Split - Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

21:00
Pau - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Nancy - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Dunkerque HB - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Chateauroux - Troyes
Fransa Ligue 2
Bein Sports 2 Bilyoner TV

21:00
Caen - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Amiens - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
21:00
Le Havre - Chambly
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:30
B.Dortmund - Holstein Kiel
Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final
Bilyoner TV

21:45
Oostende - Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Milan - Benevento
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:00
Real Madrid - Osasuna
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Lille - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00
Everton - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

22:00
Utrecht - Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon - Nacional
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

23:30
Alianza Atl. - U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV