Yönetim hemen harekete geçti

Nevzat Demir Tesisleri’nin önünden geçen Şile Otoyolu’nda son dönemde yol çalışmalarına bağlı trafiğin artması sonrasında bir gürültü kirliliği oluştu. Oyuncularını bu olumsuz durumdan soyutlamak isteyen Şenol Güneş, yönetimden, tesisler ile yol arasına ses duvarı yapılmasını istedi.
09 Eylül 2016 09:29

Beşiktaş’a ligde tam 7 sezon sonra şampiyonluk sevinci yaşatan ve takımını Devler Ligi’ne taşıyan teknik direktör Şenol Güneş, öğrencilerinin bu sezon yer alacağı 3 kulvarda da başarı hedefliyor. İlk olarak Süper Lig şampiyonluğunu tekrarlayıp 15. şampiyonlukla birlikte Siyah-Beyazlılar’ın formasına 3. yıldızı takmayı planlayan 64 yaşındaki hoca, Kupa 1’de de fark yaratmayı istiyor.
Bu doğrultuda oyuncularının formunu koruması ve rahat hissetmesi için birçok konuyla direkt olarak ilgilenen Şenol hocanın, son olarak yönetimden Nevzat Demir Tesisleri’nin ön tarafındaki caddeye bakan duvarın yenilenmesini istediği öğrenildi.
Yönetim hemen harekete geçti
Siyah-Beyazlılar’ın başına geçmesinin ardından ilk olarak tesisleri baştan aşağı yenileten ve oyuncular için kişisel odalar inşaa ettiren Güneş’in, idman sahasının önünden geçen Şile Otoyolu’nda son dönemde yol çalışması sebebiyle trafiğin artması ve oyuncuların gürültü kirliliğinden olumsuz etkilenmesini, ses duvarı önlemiyle engellemeyi planladığı ifade edildi.
Şehirden uzak, ormanlık arazi içerisinde bulunmasına rağmen otoyoldaki gerek yol çalışmaları gerekse de trafik sebebiyle geçen sezon maç öncesindeki kampları Nevzat Demir’de değil otelde yapmak zorunda kaldıklarını belirtip, bu duruma bir çare bulunmasını isteyen teknik direktör Güneş’in talebi sonrasında yetkililer harekete geçti.
Antrenmanlar alt sahada olacak
Yöneticilerin, tesisler ile Şile Otoyolu’nu ayıran duvarı yenilemek için yakın zamanda bir çalışma başlatacakları, Siyah-Beyazlılar’ın, tadilat süresi boyunca idman sahası olarak üst taraftaki değil alt taraftaki bölümü kullanacağı ifade edildi.

(Fanatik)