Sahada konuşacaklar

Güneş, yeni transferlerle ilgili, “Şu anda eksik gidermeye, uyum sorununu aşmaya çalışıyoruz. İyi veya kötü olup olmadıklarını sahada göreceğiz” dedi..
07 Eylül 2016 04:56

Beşiktaş'ın tecrübeli teknik patronu Şenol Güneş, yeni transferlerle ilgili yorum yapmak için henüz erken olduğunu ifade etti. Güneş, Beşiktaş'a transfer olan tüm oyuncuların iyi ve değerli olduğunun altını çizerek, "Yenisi, eskisi hepsi de iyi ve değerli oyuncular. Zaten bu nedenle Beşiktaş'talar. Sadece onlar değil, hepimiz bu nedenle buradayız. Ancak hangi takımda olursa olsun bir oyuncunun iyi ya da kötü transfer olup olmadığını sahada görebilirsiniz. Maçlar oynadıkça ve kazandıkça her şey ortaya çıkar" ifadesini kullandı.

Siyah-beyazlı formayı giyen tüm oyuncuların, büyük bir özveriyle çalıştığını belirten Şenol Güneş, "Şu anda eksikleri gidermeye, saha içindeki uyum sorunumu aşmaya ve birbirimizi anlamaya çalışıyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Hep beraber elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Her geçen gün çok daha iyi olacak. Ufak sıkıntıları da geride bırakacak ve Beşiktaş formasını layıkıyla terleteceklerinden şüphem yok. Şampiyonluk yolunda hepimiz üzerimize düşeni yapacağız, buna söz verdik" diye konuştu.

GÖNLÜMÜZDE SADECE KARAKARTAL!


Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Gönül, siyah-beyazlı kulübün resmi ürünlerini satan Kartal Yuvası için mankenlik yaptı. 1903 yazısı ve Kartal figürü olan bir ürünü tanıtan Gökhan Gönül için resmi twitter hesabından yapılan paylaşımdaki "Gönlümüzde sadece KARAKARTAL!" ifadesi dikkat çekti.

 

 

FOTOMAÇ