Maç sonu flaş bir hareket!

Beşiktaş'ın Vodafone Arena'da Kardemir Karabükspor'u 3-1 yendiği maçın ardından siyah beyazlı taraftarlar, üçlü çektirmesi için Caner Erkin'i tribüne çağırdı.
11 Eylül 2016 15:47

Ancak Caner, Güney Tribünü'ndeki taraftarların bu talebini geri çevirdi.

Taraftarların ısrarlı çağrısına rağmen soyunma odasının yolunu tutan Caner'i çevresindekilerin de ikna edemediği görüldü.

Seyircilerin çağrısına uyarak tribüne giden diğer Beşiktaşlı oyuncular da bir süre Caner'in dönmesini bekledi.

 "Caner, Beşiktaş'ın neferi olduğunu gösteriyor"
Kardemir Karabükspor karşısında ilk kez siyah-beyazlı formayı resmi bir müsabakada giyen Caner Erkin'in maçtan sonra tribünlere gitmemesinin yanlış anlaşıldığını vurgulayan Candaş Tolga Işık, tecrübeli futbolcunun doping kontrolüne gittiği için taraftarların "üçlü" davetine katılamadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Maçtan sonra Caner ve Gökhan İnler doping kontrolüne katıldıkları için tribünlere gidemedi. Caner çok karakterli bir isim. Taraftarlara karşı böyle bir tutum içinde olması mümkün değil. Transferinden bu yana tavrı, duruşu ortada. Yüreğiyle, bileğiyle, kalbiyle, aklıyla Beşiktaş'a emek vermeye gelmiş bir oyuncu. Caner Erkin, mücadelesi ve takım ruhuna katkısıyla Beşiktaş'ın neferi olduğunu gösteriyor. Kimse bu mücadeleye ayıp etmesin."

 


Kaynak: Sabah