Güneş'ten mutlusu yok

Yeni transferleri Gaziantepspor maçında deneme şansı yakalayan Güneş, tüm futbolcuların birbirinden başarılı görüntü sergilemesi sonrasında mest oldu. Başarılı hocanın, karşılaşma sonrasında Başkan’la görüşüp takviyeler sebebiyle teşekkür ettiği öğrenildi.
05 Eylül 2016 10:10

Kara Kartal’ın tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş’in, tüm transferlerin takıma katılmasının ardından keyfi yerine geldi. Siyah-Beyazlılar’la tam 7 sezon sonra lig şampiyonluğu yaşatan 64 yaşındaki teknik adam;Gökhan Töre, Jose Sosa ve Mario Gomez gibi bu başarıyı elde etmelerine direkt katkı yapan oyuncuların ayrılığı sonrasında bu futbolcuların yerlerine gelen isimlerin performansından memnun kaldı. Milli arada önceki gün Gaziantepspor mücadelesinde forma verdiği Fabri, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Gökhan İnler,Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar’ın ortaya koyduğu görüntü sebebiyle mutlu olan Güneş’in, maçın ardından Başkan Fikret Orman’la yaptığı görüşmede bu konudaki memnuniyetini dile getirdiği bildirildi.

‘Bu kadroya güvenimiz tam’

Tecrübeli çalıştırıcının, “Yeni arkadaşların takıma katılmasıyla daha güçlü bir kadromuz oldu. Ligde yaşadığımız şampiyonluğu tekrar edip Şampiyonlar Ligi’nde de önemli işlere imza atabiliriz” diyerek Başkan Fikret Orman’a teşekkür ettiği öğrenildi. Orman’ın ise, “Şenol hocam, sana ve takımınıza olan güvenimiz tam. Beşiktaş’ın adını daha da yükseğe çıkaracağın konusunda senin yanındayız” dediği belirtildi.

 

 

FANATİK