Gökhan İnler: Talisca attı, sıra bende

Beşiktaş formasıyla başarılı maçlar çıkaran Gökhan İnler, gözüne eski takımı Napoli’yi kestirdi. Talisca’nın Benfica’ya attığı gibi hedefinin Napoli’ye karşı gol atmak olduğunu belirten İnler, kazanmaktan başka bir düşüncesinin olmadığını söyledi.
16 Eylül 2016 04:08

Premier Lig şampiyonu Leicester City’den bedelsiz olarak transfer edilen Türk asıllı İsviçreli orta saha Gökhan İnler, Beşiktaş formasıyla çıktığı 2 maçta ortaya koyduğu etkili futbola dikkat çekti. Önce Karabük maçında Tolgay Arslan, ardından da Benfica karşısında Atiba ile parter olan 32 yaşındaki defansif orta saha, her iki yönde de müthiş oynayıp teknik ekibin gözüne girmeyi başardı. 

‘Felsefemiz kazanmak’

Beşiktaş’a kazanmak için geldiğini söyleyen Gökhan İnler, başarı için gerekirse her gün sahaya çıkmaya hazır olduğunu söyledi.

Gökhan, Avrupa ve lig için de şöyle konuştu:

"Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de tek felsefemiz var o da kazanmak. Hiçbir maça beraberlik için çıkmayacağız. Hocamız ‘Kazan-kazan’ diyor. Parolamız bu. Grupta iyi tanıdığım Napoli maçı benim açımdan farklı duygular yaratacak. İnşallah Talisca’nın Benfica’ya attığı gol gibi ben de eski takımıma karşı gol atarım. Ben 3 günde bir maç oynamaktan şikayetçi değilim. Başarı için her gün maç olsa oynarım. İşimiz bu. Farklı statlar, değişik liglerde oynadım ama Vodafone Arena gibisini görmedim. Ambiyans bambaşka. Orada maçlara çıkmak için can atıyorum”

 

KAYNAK:FANATİK