Bu kadro sorun yaşamaz!

Beşiktaş’ın unutulmaz isimlerinden Rasim Kara, “Gomez, Sosa, Töre ve İsmail gitti ama Abuobakar, Talisca, Adriano gibi yıldızlar geldi. Bu kadro sorun yaşamaz” dedi..
07 Eylül 2016 04:59

Türk futbolunun önemli isimlerinden Rasim Kara, Beşiktaş'ın transferleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Haber1903'e konuşan Kara, Beşiktaş'ın akılcı transferler yaptığını belirterek, "Sosa, Gomez, İsmail ve Gökhan ile yolları ayırmak zorunda kaldı. Baktığın zaman sayıları biraz fazla ama maliyet olarak hesaplı transferler. Yetenekli oyuncular alındı. Talisca genç ve özel biri. Adriano'yu Barcelona'dan biliyoruz. Aboubakar da göründüğü kadarıyla Gomez'i aratmayacak. Beşiktaş bu transfer döneminden, geçen seneden daha güçlü olarak çıktı" diye konuştu.

OFANSİF TAKIM


Beşiktaş'ın, Milli takımın sağ ve sol bek oyuncularını da kadroya katmasının çok önemli olduğunun altını çizen Kara şöyle devam etti: "Gökhan Gönül ve Caner Erkin önemli isimler. Atınç'ı da unutmamak gerekiyor. İleriye dönük, istikbal vadeden bir oyuncu. Beşiktaş'ın savunmasına fazla iş düşmez. Yediğinden fazlasını atacak ofansif bir takım yaratıldı."

 

FOTOMAÇ