Beşiktaş'ın atak gücünü iyi biliyoruz

Beşiktaş'ın karşı karşıya geleceği Dinamo Kiev'de teknik direktör Sergey Rebrov ve futbolcu Evgen Khacheridi basın toplantısında konuştu.
27 Eylül 2016 19:52

 

Beşiktaş'ın durumu ile ilgili konuşan Rebrov; "Beşiktaş'ın atak gücünü iyi biliyoruz. Çok gol attıklarını ve çok kaçırdıklarını biliyoruz. Aynı zamanda savunmada çok pozisyon veriyorlar. Biz de bunları değerlendirmeye çalışacağız. Bu konuda çalışmalar yaptık ve sahada bunları yapmaya çalışacağız." dedi.

Kadro seçimini değerlendiren Rebrov; "Takımda çok genç oyuncular var. Kadroyu oluştururken hazır olup olmadığına bakıyoruz. O yüzden kim iyiyse ona şans vereceğim." diye konuştu.

"TÜRK TARAFTARLAR GİBİSİNİ GÖRMEDİM"

İstanbul hakkında konuşan Rebrov; "Kariyerimde İngiltere'de, Rusya'da, Ukrayna'da oynadım. Hiçbir ülede Türkiye'deki taraftarlar kadar fanatik olanı görmedim. Onlarla neşe ve mutluluk içinde buluşmaya hazırım." dedi.Fenerbahçe'ye dönmek hakkında soru alan Rebrov; "Fenerbahçe'de nasıl oynadığımı bırakalım ve yarınki maça konsantre olalım." yanıtını verdi.

Maçın sonucu ile ilgili Rebrov; "Futbol her sonuca açık bir oyun. Dinamo Kiev öncelikle kendi oyun stilini sahaya yansıtacak. Bu konuda oyuncularıma güveniyorum. Maç bittikten sonra sonuca ve puanlara bakacağız." dedi.

Ligdeki gidişat hakkında konuşan Rebrov; "Son maçta iyi sonuç aldık. Ne kadar pozisyona girdiğimize ne başarılı olduğumuza bakılmalı. Yarınki maçta az pozisyona girersek işimiz zor olur. Bizim Dinamo Kiev gibi oynamamız gerekiyor." diye konuştu.

 

KAYNAK:SPORX