Beşiktaş taraftarı, Ömer Şişmanoğlu'nu bağrına bastı!

Ömer Şişmanoğlu attığı klas gol ve mücadelesiyle tribünlerin sevgisini kazandı. Beşiktaş taraftarları, Şenol Güneş'in 60'da Adriano ile değiştirdiği Ömer Şişmanoğlu'nu oyundan çıkarken ayakta alkışladı.
11 Eylül 2016 14:52

Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Ömer Şişmanoğlu maç sonrası, "İlk önce takımı tebrik etmeliyim. Çok iyi mücadele ettik ve 3i-1 kazandık. Kadromuz geniş ve kaliteli oyuncularımız var. Kim oynarsa oynasın yüzde 100'ünü vermeli. Ben de hangi bölgede olursa olsun elimden geleni yapıyorum. Rakiplerin bizi evimizde yenmeleri zor olur çünkü taraftarımız inanılmaz. Zaten maçta tüylerim diken diken oldu. Hepsine teşekkür ederiz" yorumunu yaptı.


Beşiktaş'ta gollere Türk damgası


Beşiktaş'ın geride kalan 3 lig maçında attığı 9 gol de Türk oyunculardan geldi. 4-i1 kazanılan Alanya maçında Cenk (2), Oğuzhan ve Olcay golleri kaydetmişti. 2i-2'lik Konya maçında Olcay ve Cenk'le 1 puan alan Beşiktaş Karabükspor karşılaşmasında da Cenk Tosun, Ömer Şişmanoğlu ve Oğuzhan Özyakup ile galibiyete uzandı.
Beşiktaş formasıyla 2.5 yıl sonra gol atan Ömer Şişmanoğlu, son golünü 7 Şubat 2014'te Gaziantepspor ağlarına göndermiş.