Beşiktaş karda, Benfica zararda!

Oğuzhan'ın sakatlanması sonrasında oyuna giren Talisca, 45 dakika içinde Beşiktaş'a maddi ve manevi büyük katkı verdi. Biyah-beyazlıların Benfica'dan kiraladığı futbolcu için Portekiz kulübüne 2 milyon euro kiralama bedeli, kendisine de 1.5 milyon euro garanti para verileceği açıklanmıştı. Brezilyalı oyuncunun son dakikada attığı gol, Beşiktaş'a 500 bin euro kazandırdı. Talisca bu sonuçla parasının üçte birini şimdiden kulüp kasasına koydu. Oyuncuyu Beşiktaş'a göndererek 2 milyon euro kazanmış gibi görünen Benfica ise Talisca'nın son dakika golüyle 1 milyon euro kaybetti. Portekizliler galip gelse 1.5 milyon euro alacaktı.
14 Eylül 2016 11:18

Oğuzhan'ın sakatlanması sonrasında oyuna giren Talisca, 45 dakika içinde Beşiktaş'a maddi ve manevi büyük katkı verdi.

Biyah-beyazlıların Benfica'dan kiraladığı futbolcu için Portekiz kulübüne 2 milyon euro kiralama bedeli, kendisine de 1.5 milyon euro garanti para verileceği açıklanmıştı. Brezilyalı oyuncunun son dakikada attığı gol, Beşiktaş'a 500 bin euro kazandırdı. Talisca bu sonuçla parasının üçte birini şimdiden kulüp kasasına koydu.

Oyuncuyu Beşiktaş'a göndererek 2 milyon euro kazanmış gibi görünen Benfica ise Talisca'nın son dakika golüyle 1 milyon euro kaybetti. Portekizliler galip gelse 1.5 milyon euro alacaktı.