Beşiktaş - Galatasaray maçı öncesi şok görüntü

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Beşiktaş evinde Galatasaray'ı konuk ederken, Vodafone Arena'ya gidecek sarı kırmızılı taraftarın herkesi şoke eden görüntüsü ortaya çıktı..
24 Eylül 2016 16:25

Beşiktaş ile Galatasaray arasında bu akşam Vodafone Arena'da üstelik de konuk takım taraftarının da tribünde yer alacağı karşılaşma öncesi sosyal medyaya düşen bir fotoğraf endişe yarattı.

5 yıldır süren deplasman taraftarı yasağının kulüplerin istekleri sonrası İstanbul il Güvenlik Kurulu kararıyla kaldırılmasıyla dev derbiyi 2100 Galatasaray taraftarı da Vodafone Arena tribünlerinden izleyecek.

Karşılaşma öncesinde sarı kırmızılı taraftarların Taksim Meydanı'nda toplandıktan sonra polis kontrolünde Vodafone Arena Stadı'na yürüyerek gidecekleri açıklanmıştı.

Dev maça kısa bir süre kala Medicidiyeköy'den bir grup Galatasaray taraftarının Taksim Meydanı'na doğru yürürken fotoğrafı Twitter'da yayınlandı. Ancak fotoğrafta yer alan bir detay sporseverleri korkuttu. Sarı kırmızılı taraftar grubu içindeki bir kişinin döner bıçağını sırtına saklarken görüntüsü fotoğrafta dikkat çekti.

 

 

KAYNAK:MİLLİYET