''Aptalca bir hata yaptım''

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda 1-1 biten Benfica maçı sonunda Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma kısa bir açıklama yaptı.
14 Eylül 2016 01:29

Portekizli yıldız ikinci yarıda kaybettiği top sonrasıda Benfica'nın bulduğu pozisyonu da değerlendirirken, bir hata yaptığını söyledi.
Ricardo Quaresma yaptığı açıklamada ''Bence bu grupta favori yok. 4 takımın da şansı var. Bu grupta yapmamız gereken daha çok iş var. Kaybettiğim top oyunun dönüm noktasıydı. Aptalca, yapılmaması gereken bir hata yaptım. Tolga kurtardı ve puanla ayrılıyoruz. Beni protesto etmeleri normal. Ben buraya çok geldim. Beni protesto etmeleri, ıslıklamaları çok normal'' ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu ilk maçta biraz heyecanlı olduklarını da söylerken ''Şampiyonlar Ligi'nde ilk maç, biraz heyecan ve telaş verdi. İlk yarıda kontrolü bu yüzden Benfica'ya bıraktık. İkinci yarı heyecanı attık ve kontrol bizdeydi. '' dedi.

Yıldız oyuncu Portekiz Ligi'ndeki şampiyonluk yarışı hakkında da konuşurken, Porto'nun şampiyon olmasını umduğunu söyledi.